Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вагітна Ольга Фреймут поділилась жіночими секретами з героїнею нового випуску "На ножах-2"

А донька ведучої Злата навчить героїв  сучасним танцям.

Щовівторка о 22:00 у проекті "На ножах-2" на "1+1" телеведуча Ольга Фреймут, яка готується втретє стати мамою, та ресторатор Діма Борисов рятують ресторани від краху та допомагають їхнім колективам вирішити конфлікти між собою.

Так, сьогодні телеглядачі побачать одну із найзворушливіших історій сімейних рестораторів за всі випуски реаліті. Героями випуску стала молода інтернаціональна родина з міста Черняхів Житомирської області, для якої успіх закладу – питання не тільки мрії всього життя, але і поваги інших жителів міста.

Хамед приїхав до України з Іраку вчитися, щоб виправдати надії батька і стати лікарем. Проте, зустрівши Катерину, він зрадив мрії своїх близьких, кинув навчання, а батьківські гроші вклав у відкриття ресторану. Невдовзі батька Хамеда не стало, проте ані він, ані інші родичі в Іраку так і не дізнались про вчинок чоловіка.

"Я жалкую, що не сказав своєму батькові. Він до останньої хвилини вважав, що я лікар. Родичи мої теж нічого не знають", - зізнається Хамед, який вже шість років живе з відчуттям провини.

Команда проекту "На ножах-2" спробує допомогти Хамеду та влаштує йому зустріч із сестрою, яку спеціально запросили до України. Та чи зможе він зізнатись у скоєному і все розповісти, дивлячись у вічі рідній сестрі?

Хамед та його дружина-українка Катерина обрали незвичайне місце для свого закладу – ресторан "Гудзон" розташувався в самому "серці" Черняхова, в Будинку культури. Незважаючи на творчу атмосферу місця розташування, заклад здобув недобру славу через недобропорядних відвідувачів. Так "Гудзон" опинився на межі краху, у колективі почастішали сварки, а у родині рестораторів стався розкол.

Катя вважає, що її чоловік не здатен приймати рішення, навіть не вислуховуючи його думки, а Хамед почувається самотнім,  навіть коли дружина поруч. Ольга Фреймут спробує розібратись у ситуації та знайти шлях до порозуміння між подружжям. Телеведуча поділиться жіночими секретами та власною мудрістю з Катериною щодо того, як потрібно надихати чоловіка на нові звершення і розподіляти зони відповідальності у родині. Та чи зможе дівчина визнати свої помилки та відродити втрачене сімейне щастя, дивіться вже сьогодні ввечері.

Окремим подарунком героям програми стане урок із сучасних танців від доньки Ольги Фреймут Злати, яка спеціально приїхала до відкриття оновленого ресторану "Гудзон" до міста Черняхів.

Команда проекту "На ножах"_3
прес-служба каналу "1+1"
Діма Борисов

Крім того, вперше в реаліті "На ножах-2" дизайнери Олександр та Володимир Юдіни проведуть власний майстер-клас з оформлення простору і покажуть, як "додати фарб" у повсякденний інтер'єр.

Завдання повернути "Гудзону" довіру мешканців міста стало одним із найскладніших для команди "На ножах-2" у другому сезоні. За умовами проекту, дизайнери брати Юдіни мали лише 36 годин, щоб перетворити заклад, який занепадає, в модне та сучасне місце, а Ольга Фреймут і Діма Борисов – 5 днів, щоб допомогти колективу налагодити стосунки між собою, розробити концепцію закладу та навчити героїв програми мистецтву ресторанної справи.

Команда проекту "На ножах"_2
прес-служба каналу "1+1"
Діма Борисов та брати Юдіни

На відкриття оновленого "Гудзону" прийшли сотні людей та міський голова, щоб подивитись, як впоралась команда та колектив ресторану із цим завданням.

Чи вистачить сміливості Хамеду, щоб відкрити свою таємницю сестрі, чи зможе "Гудзон" повернути довіру жителів міста та які жіночі секрети розкрила Ольга Фреймут Катерині, - все це телеглядачі побачать вже сьогодні о 22.00 в новому випуску "На ножах-2" на "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції