Вагітна Ольга Фреймут заінтригувала новим роликом проекту "На ножах"

Побачити реаліті-шоу можна буде вже цієї весни на каналі "1+1".

Телеканал "1+1" презентував другий промо-ролик нового реаліті-шоу "На ножах" з вагітною ведучою Ольгою Фреймут.

"На чому тримається ресторан? Деяким рестораторам здається, що на великому меню. Дехто думає, що врятувати може цікавий інтер'єр. А хтось вважає, що достатньо непоганого сервісу. Та коли команда ресторану "на ножах", від ганебного падіння йому не втриматись. Ми знаємо, що необхідно змінити в ресторані. Та чи знають ресторатори, що змінитися доведеться їм самим, - ставить запитання ведуча. - Разом із досвідченим ресторатором Дмитром Борисовим ми допоможемо власникам створити ресторан, в який ви неодмінно захочете прийти".

Ольга Фреймут
Фреймут з'явилася у новому ролику "На ножах"

У новому реаліті-шоу "На ножах" Ольга Фреймут буде не тільки вказувати на недоліки ресторанів, але і допоможе їм усунути їх і вийти на якісно новий рівень.

Всього за 5 днів Фреймут разом із командою найкращих експертів перетворить заклад, який перебуває на межі краху, на успішне місце. У перетворенні ресторанів ведучій допоможе команда авторитетних експертів: відомий ресторатор Діма Борисов, дизайнери інтер'єру, психолог, експерт з етикету та інші фахівці.

Реаліті-шоу "На ножах" знято за американським форматом Kitchen Nightmares телеканалу Fox. Виробляє проект "1+1 Продакшн", а побачити його в ефірі телеканалу "1+1" можна буде цієї весни.

Нагадаємо, вагітна Ольга Фреймут показала животик на зніманнях реаліті-шоу "На ножах". Зірка працює над новим проектом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: