Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пара вперше розповіла, як між ними зародилося кохання.

Співачка та ведуча Регіна Тодоренко, яка розповіла, як сповістила Владу Топалову про вагітність, знялася з коханим у романтичній фотосесії.

Пара постала на сторінках глянцю HELLO. Тодоренко і Топалов вперше розповіли, як між ним спалахнуло почуття. За словами Регіни, вони познайомилися півтора року тому на театральному помості, де грали у виставі закоханих.

Потім їхні стосунки розвивалися доволі стрімко, а невдовзі Регіна зрозуміла, що вагітна. У Топалова за плечима є шлюб, з якого виніс досвід.

"Не можна терпіти і відкладати вирішення спірних питань. Не боятися: є проблема - сіли, розбираємо. Будь-які військові дії завжди завершувалися переговорами. Ми з Ксюшею (Ксенія Даниліна – екс-дружина) дуже багато мовчали - сподівалися, що все само собою вирішиться, ми ж сім'я. Але цього не сталося. У мене не було досвіду хороших, довгих стосунків, і є щире бажання зробити все правильно, але я не завжди розумію як. Купив книгу "Союз несхожих. Як створити щасливу сім'ю не всупереч, а завдяки вашим відмінностям", і у відпустці ми з Регіною її разом читали", - прокоментував Топалов.

Своєю чергою Регіна додала, що зі стосунків з Владом зрозуміла, що головне – не змагатися.

"Всі мої минулі стосунки нагадували боротьбу за лідерство. Зараз я розумію: в родині немає місця змаганням. Ви вже в одній команді", - сказала Тодоренко.

Нагадаємо, місяць тому вагітна Регіна Тодоренко поділилася планами на весілля з Владом Топаловим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції