Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вагітна Регіна Тодоренко вперше розповіла, як між ними з Топаловим спалахнуло кохання

Вагітна Регіна Тодоренко вперше розповіла, як між ними з Топаловим спалахнуло кохання

Також артистка зізналася, чому так довго приховувала стосунки зі співаком.

Співачка Регіна Тодоренко, яка поділилася планами на весілля з Владом Топаловим, розповіла Катерині Осадчій про особисте життя.

Артистка зізналася, що за час вагітності стала "більш обережною мадам". Зірка давно хотіла дитину і коли зустріла Влада, зрозуміла, що він має бути батьком її малюка.

Також Регіна поділилася, що зараз вже і не пам’ятає, хто з гурту Smash їй подобався більше. Однак зараз Тодоренко радіє, що її обранцем став "світленький" з гурту.

Цікаво, що майбутні батьки Регіна та Влад відповідально ставляться до прийдешньої ролі і активно радяться з більш досвідченими колегами.

Так, Тодоренко перебуває постійно на зв’язку з екс-колегою з REAL O Світланою Тарабаровою, яка лише тиждень тому вперше народила. А Топалов, своєю чергою, просить порад у Сергія Лазарєва, у якого підростає син Микита.

Також вперше Регіна розповіла подробиці знайомства з коханим. Доля звела їх у театрі, де вони грали в одній виставі чоловіка та дружину. Там також Влад познайомився з батьками своєї обраниці.

"Мені іноді здається, що не я з Одеси, а він, тому що він дуже хитра і розумна молода людина. Тільки-но ми познайомилися, він одразу ж зателефонував моїм батькам і запросив їх на виставу, в якій ми грали. Вони приїхали з Одеси. Маму він закохав у себе одразу, і зараз вони товаришують. Він з нею радився навіть, в який день краще освідчитися", - поділилася Тодоренко.

Про яке мріє весілля та як поставилася до наркотичної залежності Влада, Регіна розповіла у "Світському житті", випуск якого дивіться на "1+1" 22 вересня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції