Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Знамените подружжя невдовзі втретє стане батьками.

Відома українська пара Сергій та Сніжана Бабкіни, яка готується втретє стати батьками, наважилася на сміливу фотосесію.

Подружжя, у яких у липні народиться син, знялося оголеним для проекту видання JetSetter. На фото тендітна Сніжана, яка перебуває на сьомому місяці вагітності, постає у чорній сорочці, кремовій атласній сукні та повністю оголеною.

Сергій же турботливо прикриває кохану та ніжно обіймає її. В інтерв'ю журналу Бабкіни розповіли, що планували третю дитину, проте не сподівалися, що все вийде одразу.

"Для мене це стало несподіванкою, я не думала, що все так швидко станеться, тому придбала п'ять тестів. І тільки зробивши останній, вирішила зупинитися і розповісти все чоловікові. Я показала йому всі п'ять - він був просто на сьомому небі від щастя і шалено радів!" – пригадала Сніжана.

Також знаменитості поділилися, що хотіли, аби третій малюк народився саме у липні.

"Так, ми хотіли, щоб після Веселини (молодша донька – прим.ред) наша наступна дитина народилася влітку. Адже у нас все осінні, тільки я липнева, а тому Сергій каже, що мені в компанію потрібно когось з літа. У вересні минулого року ми почали говорити на цю тему, Сергій сказав, що зараз саме час почати. Зрештою все сталося, як ми і хотіли", - поділилася Бабкіна.

Зауважимо, що для Сергія Бабкіна це вже буде четверта дитина. У них зі Сніжаною є донька Веселина та син Артур. Від попереднього шлюбу у Бабкіна є син Ілля.

Нагадаємо, раніше вагітна Сніжана Бабкіна повідомила, де планує народжувати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції