Вагітною Вільямом, я кинулася зі сходів. Оприлюднені спогади принцеси Діани про байдужість чоловіка

Цьогоріч виповнюється 20 років з дня смерті зірки.

Життя принцеси Діани, котра загинула у моторошній аварії 20 років тому, досі оповите таємницями, світло на котрі проливають біографічні спогади жінки.

До 20-х роковин смерті принцеси Вельської буде перевидана книга її спогадів під назвою "Діана: Її правдива історія".

Автором видання став Ендрю Мортон, котрому зірка свого часу розповідала про проблеми із харчуванням (булімію) та нехтування її чоловіком.

ВідеоПринц Гаррі розповів про свої переживання, які він пережив після смерті принцеси Діани

"Коли я була чотири місяці вагітною Вільямом, я кинулася зі сходів, намагаючись привернути увагу мого чоловіка, аби він вислухав мене. Я говорила Чарльзу, що я у відчаї, що я виплакую собі очі. Він сказав, що я ніби той хлопчик, що кричав: "Вовк!". "Я не буду слухати", - наголосив він",  - диктувала Мортону Діана.

Принцеса Діана
Getty Images
Життя принцеси Діани було нелегким

Уривки книги, що публікує The Daily Mail, шокують відвертістю.

ВідеоСукні принцеси Діани показали на виставці в Лондоні

"Я кинулася зі сходів. Вийшла королева, дуже нажахана, трусилася, тому що дуже злякалася. Я знала, що не втрачу дитину, при чому, що могла втратити, мала синці на животі", - ділилася із біографом зірка.

Одкровення монаршої особи містять інформацію і про ставлення до неї батьків Чарльза – вони вважали леді Ді "розбещеною дитиною" після скарженнь принца.

Під час спільного життя Чарльза та Діани у Балморалі, що в Шотландії, змучена жінка намагалася різати вени.

ВідеоПринц Гаррі звертався до психолога, щоб подолати переживання після смерті матері

"Ми залишалися в Балморалі від серпня до жовтня. Я була страшенно худа. Я була так пригнічена, що намагалася порізати собі вени на зап'ястях бритвеними лезами. І весь час йшов дощ ", - нарікала Діана.

Принцеса Діана
Getty Images
Життя принцеси Діани було нелегким

Закоханість Чарльза у його нинішню дружину Каміллу Паркер-Боулз також неймовірно пригнічувала Діану: вона почувалася зайвою.

Нагадаємо, Діана Френсіс Спенсер загинула у 36 років в автомобільній аварії, котра сталася в підземному тунелі під площею Альма в Парижі.

Залиште свій коментар