Перейти до змісту
Вакарчук назвав дії "Беркута" середньовіччям і закликав Південь та Схід не мовчати

Вакарчук назвав дії "Беркута" середньовіччям і закликав Південь та Схід не мовчати

Музикант звернувся до шанувальників у соцмережі.

Соліст гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук звернувся до своїх шанувальників через Twitter і закликав мешканців Півдня та Сходу виходити на акцію протесту.

Святослав зазначив, що він не менше інших втомився від політики, але таке "середньовіччя" просто неприпустиме. Вакарчук звернувся до шанувальників російською мовою.

"Вибачте за емоції! Пишу цей лист стримуючи сльози! Я звертаюся зараз в першу чергу до жителів Сходу і Півдня України! Ви дуже близькі та рідні мені люди. Я люблю вас так само як і жителів мого рідного Львова! Я з вдячністю згадую концерти в Донецьку, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах, вашу божевільну підтримку на них. Я пам'ятаю про неї завжди! І повірте, я хотів би завжди звертатися до Вас піснями про кохання, і ніколи не говорити політичними гаслами.

Я як і багато в цій країні втомився від політики. При цьому я завжди з повагою приймаю ваші політичні погляди, навіть якщо вони не збігаються з моїми. Але те, що сталося сьогодні вночі в Києві на Майдані - це не політика! Це - середньовіччя! Це жах! Для всіх! І на Сході і на Заході! Без винятку! Забудьте про протистояння! Не дайте їм нас розсварити! Про це мовчати не можна! Будьте Людьми з великої літери! Не мовчіть, ради Бога, не мовчіть!!!" - написав музикант.

Нагадаємо, у четвер, 28 листопада, на Євромайдан у Києві прибув Святослав Вакарчук, чия пісня "Вставай" стала одним із символів мітингу.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин