Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вакарчук під час концерту "Океану Ельзи" у Києві присвятив пісню Сенцову

Музикант закликав звільнити українських політв'язнів.

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук під час концерту на "Олімпійському" у Києві присвятив пісню утримуваному у Росії  українському політв'язню Олегу Сенцову.

У своїй промові перед піснею Вакарчук назвав патріотами та героями політичних в'язнів-українців, які перебувають у російських тюрмах. Він сказав, що їх позбавили права відзначати незалежність України на батьківщині.

"Ми не просто підтримуємо їх морально, ми не просто віддаємо свої душі і серця їм, ми вимагаємо, щоб вони були негайно звільнені", — сказав Вакарчук і після того присвятив Сенцову та іншим політв'язням пісню "Коли тобі важко".

Також лідер "Океану Ельзи" на концерті у Києві присвятив пісню "Ще Мить" українським військовим. які беруть участь у війні на Донбасі.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. 

Просити Путіна про помилування Сенцов відмовився. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається.

Сенцова утримують у російській колонії "Білий ведмідь" за полярним колом в Ямало-Ненецькому автономному окрузі РФ.

ВідеоОлег Сенцов - символ незламності і боротьби з несправедливістю

Його ім’я уже знає весь світ. Він готовий відстоювати право не лише на власну свободу. Олег Сенцов - незаконно ув’язнений український режисер - вже 4 роки перебуває у застінках російських в’язниць. 

Олег Сенцов - символ незламності і боротьби з несправедливістю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції