Вакарчук про сьогоднішню ситуацію в країні: це закономірна хвороба росту

Музикант впевнений, що українці зможуть все подолати.

Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, який зібрав 10 мільйонів для військового шпиталю на благодійному концерті в Києві, в студії програми "ТСН. Тиждень" поділився міркуваннями стосовно того, наскільки сильно вплинула втрата російського ринку на вітчизняних зірок.

У співака оптимістичні прогнози. Вакарчук впевнений, що все мине і "колись здоровий глузд переможе"

"Колись й холодна війна здавалася вічною. Колись і Радянський Союз здавався вічним. Все одно все змінюється. Треба думати не про те, мине чи ні,  а про те, що треба  робити сьогодні", - прокоментував артист.

Він наголосив, що найголовніше зараз для всіх людей, не лише представників шоу-бізнесу, визначитися зі своєю позицією.

"Я з великою повагою ставлюся до всіх, до тих хто має позицію, близьку до моєї, й до тих хто має повністю протилежну. Єдине, чого я не розумію, це коли людина каже: я не маю ніякої позиції. Не можна судити тих, хто думає не так як ти. Але якщо людина особливо публічна декларує, що "ви знаєте, я тут не при чому". Це не просто безвідповідально, це моральний злочин", - наголосив Вакарчук.

Стосовно того, як почувається гурт "Океан Ельзи" після того ,як йому заборонили в'їзд у Росію, співак сказав, що це на колектив жодним чином не вплинуло.

"У нас хороший менеджер, який планує наперед різні ситуації, у нас широка аудиторія. Те, що ми перестали їздити в Росію, просто звільнило нам дати для того, щоб ми частіше їздили, наприклад, в Америку, Європу", - пояснив соліст "ОЕ".

Окрім того він прокоментував ситуацію, яка зараз відбувається у країні. Вакарчук вважає, що це закономірна хвороба росту.

"Що стосується того, що відбувається сьогодні, як на мене це закономірна хвороба росту. Ми захворіли з самого початку. Я інтуїтивно впевнений, що нас нічого не вб'є, а зробить нас сильнішим. Все що нам сьогодні потрібно, це зціпити зуби, робити свою роботу. І пам'ятати що політики, яких ми вибрали, не царі, не боги. Вони люди, нам треба за ними слідкувати. Якщо вони не справляться, на їхнє місце прийдуть інші", - підсумував артист.

Нагадаємо, Вакарчук пояснив, чому у новорічну ніч розважатиме росіян у Майамі.

ВідеоВакарчук прокоментував втрату російського ринку для українських зірок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: