Вакарчук розповів, що не відмовився би виступити у Москві перед росіянами

Вакарчук розповів, що не відмовився би виступити у Москві перед росіянами

Вакарчук поїде до Москви, якщо його "не заборонять" / Фото: vk.com/ocean_elzy

Співак зауважив, що не хотів би "географічно ставити бар'єри і кордони".

Соліст культового українського рок-гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук  в інтерв'ю журналісту ТСН зізнався, що не став би відмовлятися від виступу у Росії.

Свою позицію артист пояснив тим, що не хотів би розділяти людей, своїх фанатів, географічно. Співак наголосив, що в Росії у "океанів" є дуже багато прихильників, які з нетерпінням чекають їхнього концерту

"У Москві велика кількість наших прихильників. Дуже велика. І вони так само чекають наших концертів. Так само, як і люди в Одесі. Це ті люди, які з нами серцем і душею. І вони чекають нас. Я думаю, що це залежить тільки від контексту, від ситуації", - прокоментував артист.

Він наголосив, єдине, що може його зупинити – це заборона в'їжджати на територію РФ.

"От Скрипці в'їзд заборонили. Якщо заборонять в'їзд, то не поїду.  А якщо не заборонять, то головні питання: коли, як, за яких обставин? І з яким почуттям в душі, з якою мотивацією, з якими принципами. Географічно я не хотів би ставити бар'єри і кордони. Ворогувати можна з окремими людьми, окремими течіями, можливо, політиками, але ворогувати "країна з країною", де живуть прості люди, які насправді не мають чого ділити – це не просто нерозумно, а це така поведінка людей, якими управляють. Я не хочу таким бути", - зауважив музикант.

Він додав, що ніколи не зрадить своїм принципам, і навіть політична кон'юнктура нездатна на них вплинути.

Нагадаємо, на грандіозному концерті "Океану Ельзи" у Львові на День Незалежності 40-тисячний натовп заспівав гімн України разом з лідером гурту Святославом Вакарчуком.

Кореспондент ТСН, Наталка Пісня

Повʼязані теми:

Наступна публікація