Вакарчук виступив проти заборони в'їзду російським артистам в Україну

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вакарчук виступив проти заборони в'їзду російським артистам в Україну

Вакарчук впевнений, що з російськими артистами треба боротися інакше / Фото: УНІАН

Зірка вважає, що треба боротися з виконавцями з РФ іншим шляхом.

Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук висловився з приводу заборони деяким російським артистам приїжджати в Україну з концертами.

Співак впевнений, що таким чином рейтинги та цікавість до артиста підвищаться набагато більше, тож треба діяти інакше

"Якщо хочете зробити артиста ще більш популярним - забороніть йому в'їзд в країну. А якщо ж хочете покарати його - просто забудьте про його існування", - зауважив музикант у своєму мікроблозі.

Пізніше, в ефірі радіо "Эхо Москвы" Вакарчук розповів, що вважає усі офіційні заборони "крайнім заходом", який практично не має результату, окрім відповідних заходів

"Я вважаю, що офіційні заборони - це крайній захід. Вони, як правило, не до кінця продуктивні, тільки викликають ще більше несприйняття та заходів у відповідь. І в принципі, я вважаю, що пов'язувати теоретично людей, які не представляють спеціально державу, пов'язувати їх якимись офіційними заборонами - напевно, не найконструктивніша і не найефективніша міра", - підсумував артист.

Нагадаємо, МВС України планує заборонити в'їзд на територію нашої країни 500 російським артистам. Про це повідомив радник МВС Антон Геращенко.

Слідкуйте за нашими новинами у соцмережі vk.com/tsnglamur

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація