Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Валентина Хамайко розповіла про четверту вагітність та чи буде чоловік присутнім на пологах

Телеведуча поділилася роздумами щодо ролі чоловіка під час пологів.

Ведуча програми "Сніданок. Вихідний" на каналі "1+1" Валентина Хамайко, яка знялась у сімейній фотосесії для глянцю, розповіла, як її підтримує чоловік під час вагітності і чи буде він з нею на пологах, йдеться у "Світському житті".

На дев'ятому місяці вагітності зірка продовжує активно відвідувати світські заходи.

"Я досвідчена мама і прекрасно розумію, що пологи від мене не втечуть. Чого мені сидіти вдома? Там достатньо нудно. Життя прекрасне", - сказала зірка "1+1".

Валентину дуже підтримує її чоловік, відомий спортсмен, віце-президент Федерації триатлону України, Андрій Оністрат. Він був присутній на всіх трьох попередніх пологах.

Валентина Хамайко з родиною

"Андрій дуже змінився і під час цієї вагітності він, як ніколи, був уважний, чутливий, терплячий. Тому може зараз почне сердитися, тому що я просто банально не даю людині спати. Оскільки це вже дев'ятий місяць, тебе вже все муляє і дратує. "Тобі щось допомогти? Тобі водичку принести? Хочеш я ніжки помассажую?" Кажу: "Ні, не хочу. Йди спати у сусідню кімнату"", - розповіла телеведуча.

ВідеоВалентина Хамайко на 9-му місяці вагітності продовжує відвідувати світські заходи

Поки телеведуча Валентина Хамайко готується до пологів, її чоловіку інкримінують привласнення банківських коштів. Валентина розповіла, що під час усіх її пологів чоловік був з нею поруч. Андрій Оністрат же розповів про судову справу, яка тягнеться вже досить давно. 

Валентина Хамайко на 9-му місяці вагітності продовжує відвідувати світські заходи

Андрій запевняє, що під час пологів, здоровій жінці краще не заважати.

"Чоловік не має стояти ось там з того боку, де лікарі, і дивитися на це все як кіно, як там дитина виходить. Треба стояти поряд з дружиною, тому що знаю такі варіанти, коли чоловіки забігають туди і такі: "Цікаво, а як же воно там буде відбуватися все. А треба не там дивитися, треба тут бути", - зауважила Хамайко.

"Я все бачив і нічого там такого складного немає. Все гаразд", - додав Оністрат.

Нагадаємо, інформація про те, що Валентина Хамайко вагітна вчетверте з'явилася на початку червня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції