Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Валентина Хамайко розсекретила стать четвертої дитини

У зірки каналу "1+1" буде гармонія в сім'ї.

Ведуча програми "Сніданок. Вихідний" на каналі "1+1" Валентина Хамайко, яка очікує на четверту дитину, розповіла, хто в неї народится, йдеться у "Світському житті".

Зірка також зазначила, що вагітність у неї, незважаючи на різні чутки, запланована.

"У нас було багато питань. Хтось каже, ви релігійні, що таке, а чому так? Ні, у нас насправді все заплановано було. Коли ти перший другий раз вагітний, всі це сприймають з ейфорією, навіть лікарі-гінекологи, якось все так ніжно, мовляв ми вас вітаємо. А коли ти приходиш з третьою вагітністю і з четвертою, все абсолютно інакше. Наприклад цього разу один із лікарів зустрів мене фразою: "Ну це ж було не примусово, ви ж розуміли, на що ви ідете?", - розповіла зірка.

Валентина Хамайко
Світське життя

Також ведуча пригадала, як її гінеколог спростувала міф про те, що вагітність омолоджує.

"Гінеколог запитала мене: "А ви ж розумієте, те що вагітність омолоджує, це все казки для тих, хто народжує вперше? Хто вам сказав, що вагітність омолоджує? І ти сидиш, такий весь в токсикозі і розумієш, що внутрішньо ти хочеш цієї казки, але ти вже доросла жінка, яка має розуміти, що вагітність це складна робота організму і ти розумєш, що ти дитині віддаєш. А все інше ти отримуєш позитивом, віддачею протягом життя, іноді в мінус, іноді в плюс, але загалом, то все класно", - зауважила зірка "1+1".

Цікаво, що Валентина не збавляє темпів і продовжує вести "Сніданок. Вихідний", а також займається йогою для вагітних, тобто ритм життя ведучої зовсім не змінився.

"Я дійно дуже активна. Мені здається, що якщо не бути такою активною, то в якийсь момент з усіма своїми тут болить, там тягне, можна просто впасти в якусь депресію, а це не потрібно", - зазначила Хамайко.

ВідеоВалентина Хамайко продовжує вести активне життя, будучи вчетверте вагітною

Телеведуча Валентина Хамайко вагітна вчетверте! Валентина викладає йогу для вагітних і продовжує вести шоу «Сніданок. Вихідний». 

Валентина Хамайко продовжує вести активне життя, будучи вчетверте вагітною

Зірка також зізналася, що очікує на хлопчика.

"У нас буде гармонія, дві дівчинки і один хлопчик у нас вже є, тому буде гармонія. Син хотів братика. От як він сильно хотів, так воно і вийшло. А от дівчата себе дуже смішно поводили. Вони питали, хто буде, я кажу не знаю, якщо буде дівчинка, то я поставлю третє ліжечко у вашу кімнату. Вони: "В нашу? Третє? Давай краще хлопчика".  Я кажу, що вже не можу нічого змінити, вже як буде. А син дуже адекватно сприймав, каже що навіть якщо буде дівчинка, то ти не турбуйся, типу я буду любить", - заявила ведуча.

Нагадаємо,  нещодавно Валентина Хамайко на третьому місяці вагітності показала животик з кубиками.

Залиште свій коментар

Вибір редакції