Валерій Харчишин вперше натякнув на причини розлучення з дружиною після 13 років шлюбу

Валерій Харчишин вперше натякнув на причини розлучення з дружиною після 13 років шлюбу

Валерій Харчишин

Артист також зізнався, коли востаннє бачився з сином, який зараз в ЗСУ.

Соліст гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин після прикрої звістки про розлучення з дружиною Юлею, натякнув на можливі причини такого рішення.

Співак пояснив, що люди можуть розлучитися з трьох причин. Зокрема, серед основних він назвав проблеми, які у пар виникли внаслідок повномасштабного вторгнення. Вочевидь, їхній з ексдружиною шлюб не витримав відстані. До того ж, за словами знаменитості, люди здатні змінюватися під впливом критичних ситуацій.   

"Я нині розлучений, це факт. Офіційно я вільний. На мою думку, розлучаються зараз люди з трьох причин. Перша – я не вірю в кохання на відстані, друга причина – в критичних ситуаціях люди стають самі собою і третя причина – як би ви там не домовлялися, скільки б у вас не було дітей, кохання не питає дозволу прийти в твоє життя і в кожного воно може з'явитися, а далі або ти його побореш, або ти віддаси себе йому, от і все", - розповів Валерій в інтерв'ю для "ЖВЛ".

Валерій Харчишин з ексдружиною / Фото: instagram.com/valeriy.kharchyshyn_dr

Так, наразі ексдружина співака разом з їхніми двома дітьми перебуває на заході України. А ось третій старший син Дмитро з перших днів агресії РФ перебуває у складі ЗСУ. До слова, Валерій також поділився, як давно бачився з 25-річним хлопцем.

Валерій Харчишин з сином Дмитром

"Ми не бачились дуже давно. Він зараз на півночі. 24 лютого 2022 року ми з ним попрощались, як і з моїми молодшими дітьми. Вони поїхали далі на захід. Старший вийшов у Житомирі і 25 лютого він вже був із зброєю. Я боявся за все, я хвилювався, що він не знає, як взагалі обходитись зі зброєю", - додав артист.

Як український дизайнер Іван Фролов підкорив Дженніфер Лопес? – ЖВЛ представляє

Як український дизайнер Іван Фролов підкорив Дженніфер Лопес? – ЖВЛ представляє

Нагадаємо, нещодавно почали ходити чутки, що співак та актор Джастін Тімберлейк знаходиться на межі розлучення зі своєю дружиною, акторкою Джессікою Біл. Інсайдер розповів, як подружжя намагається врятувати шлюб.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація