Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Валізка для Кейт Міддлтон: як збирається у подорож одна з найстильніших жінок планети

За тиждень Кейт та Вільям відвідають Індію та Бутан.

Незабаром герцог та герцогиня Кембриджські здійснять свій шестиденний візит до Індії та Бутану, і журналісти The Telegraph дізнались, що пакує із собою у валізу одна з найстильніших жінок планети Кейт Міддлтон.

Як дізналось видання, герцогиня візьме 12-15 нарядів на шість днів. Серед звичайного набору денних та вечірніх суконь буде неочікуване доповнення: пара ботів для прогулянки у гори. У Бутані подружжя здійснить 6-годинну

Кейт Міддлтон
Getty Images
Над гардеробом Міддлтон працює команда
прогулянку до монастиря "Гніздо тигриці" ("Такцанг-лакханг"). Для цього сходження королівським туристам знадобиться відповідний одяг та спорядження для підйому. Таке, як черевики Кейт вартістю у 106 фунтів, у яких вона підкорювала джунглі Борнео.

Офіційне турне починається у Мумбаї 10 квітня, герцог та герцогиня відвідають, зокрема, Нью-Делі, столицю Бутану, Тадж-Махал та інші місця. Попередньо невелика команда разом із особистим секретарем Міддлтон Ребеккою Дікон об'їхала всі об'єкти турне, зробила фотографії у цих місцях, а також дослідила всі особливості місцевості, аби обрати гардероб для Кейт. Кольори та фасони суконь та комплектів підбиратимуть так, аби вони гармонічно виглядали в усіх локаціях.

"Вона (Кейт Міддлтон – прим. ред.) особисто контролює це питання, для неї важливо виглядати доречно і не образити культури країни, до якої їде. Важливий фактор у цій подорожі – це спека, цій проблемі буде приділено особливу увагу під час вибору вбрання", - пише The Telegraph з посиланням на наближене до королівської родини джерело.

Крім того, Міддлтон любить вдягати вбрання дизайнерів країни, до якої здійснює візит. Так було під час подорожі до Нью-Йорку. А коли було оголошено про скору подорож Кейт та Вільяма до Індії, герцогиня з'явилась у сукні від індійського дизайнера Saloni. Видання припускає, що сукні цього дизайнера королівська особа вдягатиме і безпосередньо в турне.

Разом із герцогинею до Індії вирушить її персональний асистент Наташа Арчер, яку вважають стилістом Кейт. Саме Арчер приписують те, що гардероб герцогині став сміливішим. Також кажуть, що асистентка напоумила Кейт купувати речі в Інтернеті. У турне збирається й особистий перукар Міддлтон Аманда Кук Такер.

Залиште свій коментар

Вибір редакції