Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вам треба на "Євробачення": Тіну Кароль шокував виступ дівчини з рок-вокалом

Вікторія Ягич не залишила байдужою зіркового тренера.

Після команди Дмитра Монатіка на "Голосі країни-9" за право потрапити у прямі ефіри почали боротьбу підопічні Потапа.

Першою на сцену вийшла дівчина з рок-вокалом Вікторія Ягич. Вона виконала композицію гурту Eurythmics у кавер-версії Мериліна Менсона Sweet dreams. Конкурсантка настільки вразила своїм потужним голосом Тіну Кароль, що зірковий тренер запропонувала Ягич взяти участь у "Євробаченні" від України.

"Ім'я ваше – це перемога. Ваш голос вражає. Вас треба ще кудись заслати на такий конкурс, де можна представити Україну. Удар такий в голову – "бам" і нокаут. "Євробачення" наступного року", - сказала Тіна.

Своєю чергою Вікторія зізналася, що їй ця тема цікава. Своєю чергою, Потап посадив дівчину на перше крісло.

Зауважимо, що за правилами "нокаутів", на сцені стоїть 4 крісла, призначених для чотирьох чоловік з кожної команди, які пройдуть до прямих ефірів. Одразу після виступу тренер відправляє першого вокаліста на крісло № 1.

Якщо учасник, який виступає після нього, на думку зіркового наставника заспівав краще, то він займає перше крісло, а попередній учасник буде змушений пересісти на друге. Коли ж будуть зайняті всі 4 крісла, тренер може як відправити додому п'ятого учасника, так і посадити його на будь-яке крісло. У другому випадку вокаліст, який сидить на четвертому кріслі, буде змушений покинути проект.

Залиште свій коментар

Вибір редакції