Vanity Fair опублікував розшифровку інтерв'ю з Джолі про "експлуатацію" дітей на кастингу в Камбоджі

Журнал відчайдушно відстоює свою репутацію.

Неабиякий скандал розгорівся навколо інтерв'ю акторки Анджеліни Джолі для глянцю Vanity Fair.

Так, видання написало, що Джолі влаштувала жорстокий кастинг для бідних дітей, яких потім зняла у своїй новій стрічці "Спершу вони вбили мого батька". Мовляв, під час кастингу використовувалася гра, під час котрої бідні діти брали гроші зі столу, а потім їх у них забирали.

Режисер шукала дітей, "котрі зазнали негараздів". Суть була в тому, щоб малюки пояснили, чому брали гроші зі столу.

"Срей Моч (дівчинка стала виконавицею головної ролі) була єдиною дитиною, яка дивилася на гроші дуже, дуже довго", - прокоментувала Джолі журналу.

Анджеліна Джолі та Срей Моч _2
Getty Images
Анджеліна Джолі та Срей Моч

"Коли її змусили їх віддати, її переповнили емоції. Коли потім її запитали, для чого їй гроші, вона сказала, що її дідусь помер, і в них не вистачає грошей на похорон", - згадала акторка.

Юзери були обурені такою поведінкою зірки і звинуватили її в "експлуатації дітей". Джолі поквапилася відповісти на ці закиди. В офіційному зверненні акторка назвала такі коментарі "неправдивими і сумними" і зауважила, що її слова були вирвані з контексту.

Своєю чергою, редакція Vanity Fair, аби відстояти свою репутацію, опублікувала розшифровку інтерв'ю, де Джолі розповідає про цей самий кастинг. Більше того, у виданні розповіли, що після скандалу юристи Джолі зв'язалися з редакцією з вимогою видалити шматок статті в онлайн-версії і опублікувати в жовтневому номері журналу спростування, складене командою акторки.

Команда Vanity Fair уважно прослухавши записане на двох девайсах інтерв'ю, відмовилася публікувати спростування і видаляти цю частину статті з сайту. Замість цього на vanityfair.com з'явився шматок розшифровки, який не лишає сумнівів, що все, сказане в матеріалі – правда.

Залиште свій коментар