Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вайнона Райдер звинуватила Мела Гібсона у грубому зверненні до геїв та евреїв

Вайнона Райдер звинуватила Мела Гібсона у грубому зверненні до геїв та евреїв

Акторка розповіла про образи з боку актора.

Відома американська акторка Вайнона Райдер звинуватила свого колегу за кіношним цехом Мела Гібсона у гомофобстві та антисемітизмі.

48-річна зірка, яка нещодавно стала на захист свого колишнього Джонні Деппа у справі проти Ембер Герд, наразі розповіла про грубу поведінку Гібсона щодо геїв та євреїв.

Мел Гібсон
Associated Press

Так у нещодавньому інтерв'ю виданню The Times, знаменитість пригадала неприємну розмову з актором, що трапився кілька років тому.

Ми були на одній з гучних вечірок з моїм другом, Мел Гібсон стояв поруч і курив сигару. І тут він сказав моєму другові, який був геєм: "Стривай, я що, заражусь СНІДом"? А потім хтось підняв тему євреїв і він сказав: "Ти ж не шельма, правильно?"
розповіла Райдер

Також акторка зізналася, що були випадки, коли вона стикалася з антисемітизмом і в роботі.

Я і сама стикалася з антисемітизмом. Бувало, люди говорили мені: "Ти що, єврейка? Але ти така красива". В одному фільмі, в якому я грала багато років тому, глава кіностудії - теж, до речі, єврей - сказав, що я маю "занадто єврейський вигляд", щоб грати особу блакитної крові
повідомила зірка

Мел Гібсон, своєю чергою, одразу відреагував на звинувачення Райдер та спростував її заяву. Слова представника актора передає видання TooFab.

Це 100% неправда. Вона збрехала про це десять років тому і бреше про це зараз. Також вона збрехала про те, що Мел намагався перепросити її. Він дійсно зв'язався з нею - щоб вивести на чисту воду, але вона відмовилася обговорювати з ним це
зазначив представник Гібсона

Зауважимо, що справжнє прізвище Вайнони Райдер - Горовіц.

Нагадаємо, що Мела Гібсона називали раситстом та антисемітом, ще кілька років тому і навіть оголосили йому бойкот в  Мережі вважаючи за краще не номінувати його тоді на "Оскар".

Залиште свій коментар

Вибір редакції