Вайнштейн, Спейсі і Ко. Що ви знаєте про секс-скандали, які сколихнули Голлівуд?

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Голлівуді один за одним вибухають секс-скандали.

Ще ніколи так масово, як це триває останні декілька тижнів, преса не рясніла новинами про секс-скандали у Голлівуді. Чи не щодня у ЗМІ з’являється інформація про сексуальні домагання того чи того впливового чоловіка з кіноіндустрії до жінок, а, подекуди, й чоловіків.

Розпочалося все з власника The Weinstein Company та співзасновника Miramax Films Гарві Вайнштейна. Одразу декілька жінок заявили, що кіномагнат їх змушував до сексу, а деяких – ґвалтував силоміць. Згодом заговорили й інші, більш відомі жертви Вайнштейна. Серед них опинилися Гвінет Пелтроу, Роуз Макгавен, Ліна Хіді, Кейт Бекінслейл та багато інших.

Перед тим, як читати далі, пропонуємо вам пройти нескладний тест, щоб перевірити, наскільки ви обізнані із секс-скандалами, які наразі сколихнули Голлівуд: 

 

Також від дій продюсера потерпали працівниці його компанії The Weinstein Company. Як з’ясувалося, це тривало протягом десятиліть. Врешті, скандального Вайнштейна звільнили з власної компанії, з ним відмовилася співпрацювати студія Disney, а BAFTA призупинила членство кінопродюсера у своєму складі.

Не встигли влягтися пристрасті з Вайнштейном, як розгорівся скандал навколо оскароносного Кевіна Спейсі. Актор Ентоні Репп повідомив, що Спейсі до нього чіплявся, коли тому було лише 14. На фоні звинувачень зірка серіалу "Картковий будиночок" не вигадав нічого кращого, аніж зізнатися, що він гей. Та його це не врятувало. Голлівуд обурив той факт, що артист чіплявся до неповнолітнього. І його зізнання у гомосексуалізмі не мають нічого спільного з педофілією.

Відео Українські зірки розповіли про сексуальні домагання у вітчизняному шоу-бізнесі

Далі у бік актора посипалися звинувачення у сексуальних домаганнях від інших чоловіків, одному з яких було 17 на момент домагань Спейсі. Після скандалу компанія Netflix призупинила знімання шостого сезону "Карткового будиночка", де Кевін Спейсі грав головну роль. Окрім того, актора позбавили почесної премії "Еммі", яку йому мали вручити цьогоріч.

Окрім Вайнштейна і Спейсі, у секс-скандал втрапив Дастін Гоффман, який нібито у 80-х чіплявся до асистентки на зніманнях стрічки "Смерть комівояжера", якій на той момент було лише 17. Також низка акторок звинуватили у негідній поведінці режисера стрічок "Люди Ікс: Остання битва" і "Час пік" Бретта Ретнера.

Не уникнув привселюдного засудження й оскароносний сценарист Джеймс Тобак, якого звинуватили у сексуальних домаганнях до 38 жінок. Більшість з них стверджували, що Тобак підходив до них на вулиці і обіцяв, що вони гратимуть у кіно. Наступна зустріч закінчувалася домаганнями: Тобак мастурбував перед ними або займався драй-хампінгом ("сухим сексом" - коли люди займаються коханням, не знімаючи одягу).

Жертви Вайнштейна інфографіка new

Залиште свій коментар

Вибір редакції