Вайнштейн зґвалтував голлівудську акторку Мальте та змушував її до сексу втрьох

Вайнштейн зґвалтував голлівудську акторку Мальте та змушував її до сексу втрьох

Ще одна жертва кіномагната у деталях розповіла про домагання горе-продюсера.

Чи не щодня нова жертва продюсера Гарві Вайнштейна приголомшує відвертим зізнанням про сексуальні домагання кіномагната.

Наступною під час конференції, присвяченої постраждалим від дій Вайнштейна жінкам, жахливою історію поділилася голлівудська акторка норвезького походження Натасія Мальте.

Артистка зізналася, що Вайнштейн зґвалтував її після вручення премії BAFTA у Лондоні 2008 року, куди продюсер прийшов разом з дружиною.

Мальте пригадала, що після церемонії вирушила на after-party, де Вайнштейн активно її випитував, у якому готелі вона зупинилася. Після вечірки Мальте вирушила до готельного номера.

Натасія Мальте
Getty Images
Натасія Мальте (праворуч)

"Я була здивована, мене розбудив стукіт у двері посеред ночі. Це був Гарві Вайнштейн. Він кричав: "Відкрий двері, Натасія Мальте, це Гарві Вайнштейн", - поділилася акторка.

Вона зізналася, що одяг Вайнштейна був брудним, а обличчя виглядало "ненормально". Продюсер забіг до номера Мальте і попрямував до ліжка, при цьому знявши штани, пише DailyMail.

Натасія розповіла, що Вайнштейн почав говорити їй про акторок, з якими спав, і які тепер завдячують йому тим, що мають зараз.

Жертви Вайнштейна інфографіка new

А далі, зізналася Мальте, продюсер на неї накинувся і почав ґвалтувати.

"Це не було з обопільної згоди. Він не скористався презервативом. Однак він і не кінчив у мене. Після статевого акту він мастурбував і еякулював. Я була повністю виснаженою. Я лежала непорушно, заплющила очі і хотіла, щоб це якнайскоріше закінчилося. Я була наче мертвою", - поділилася акторка.

Наступного дня Вайнштейн надіслав Мальте сценарій нової стрічки і запропонував зустрітися, аби детальне обговорити роль акторки у картині. Спочатку артистка відмовилася, та Гарві запевнив її, що на зустрічі буде присутній помічник продюсера і їй нема чого боятися.

Та й тут на Натасію чекала несподіванка.

"Коли я приїхала до апартаментів Гарві, його помічник відкрив двері і провів мене. У кімнаті перебувала ще одна дівчина, якої я не знала. Гарві зайшов до кімнати у халаті, дівчина зняла свій одяг і почала робити йому мінет. Гарві дав зрозуміти, що він хоче, аби я приєдналася до них. Я відмовилася. Вони з дівчиною посміялися наді мною", - поділилася Мальте.

Відтоді Натасія Мальте раз і назавжди відмовилася співпрацювати з Гарві Вайнштейном.

Нагадаємо, раніше екс-асистентка Вайнштейна у сльозах розповіла, як він вирвав з неї тампон і змусив до орального сексу. Мімі Халеї поділилася жахливими подробицями домагань колишнім начальником.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів