Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Важко програвати": Різатдінова прокоментувала поразку на "Танцях з зірками"

Спортсменка посіла друге місце у фіналі проєкту.

Українська гімнастка Анна Різатдінова прокоментувала свою поразку у фіналі проєкту "Танці з зірками".

Як відомо, у танцювальному шоу за підсумками оцінок суддів та голосів глядачів перемогу здобула пара Ксенії Мішиної та Євгена Кота. У своєму Instagram Різатдінова, яка танцювала разом з Олександром Прохоровим, прокоментувала фіаско на "Танцях".

"Мені як спортсменці звичайно ж дуже складно програвати. Але і в той же час, я розумію, що наше срібло на вагу золота! Знаєте, таке повне задоволення зараз, тому що розумію, що ми зробили все, що від нас залежало", - написала Анна.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Друзья !!! Вот и закончилось наше путешествие под названием «танці з зірками» Мне , как спортсменке конечно же очень сложно проигрывать . Но и в то же время , я понимаю , что наше серебро на вес золота!!! Знаете , такое полное удовлетворение сейчас, потому что понимаю что мы сделали всё , что от нас зависело !!! Дорогие наши зрители , мы благодарны вам !!! Я думала , что уйду на эфире так пятом Спортсменов ведь не знают в нашей стране ... , но вы нас донесли на своих ручках до финала ... Всех обняла и поцеловала ❤️ @tanci1plus1 P.s. Дальше ждите кучаааа постов с благодарностями

Публикация от Anna Rizatdinova (@anna_rizatdinova)

Вона також додала, що й не думала, що їм з Олександром вдасться дійти до фіналу, оскільки "спортсменів не знають в нашій країні". Разом з тим Різатдінова подякувала всім, хто голосував за їхню з Прохоровим пару.

Нагадаємо, що минулої неділі, 24 листопада, відбувся грандіозний фінал проєкту "Танці з зірками". За крок до перемоги були три пари: Вікторія Булітко та Дмитро Дікусар, Ксенія Мішина та Євген Кот і Анна Різатдінова та Олександр Прохоров. Врешті перемогу зуміли здобути Євген Кот та Ксенія Мішина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції