Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Офіційне відкриття пісенного конкурсу минуло вчора у Лісабоні.

Вчора, шостого травня у Лісабоні минуло офіційне відкриття "Євробачення-2018", де блакитною доріжкою пройшли представники 43 країн-учасниць.

Ми вже розповідали, чим дивували ЗМІ та гостей учасники з Австралії, Бельгії, Болгарії та Чехії, а зараз розглянемо образи інших учасників музичної першості.

Так, учасниці з Хорватії та Великої Британії постали на хіднику у довгих сукнях з глибоким декольте, а представниця з Естонії зачарувала сукнею, яку їй створив естонський дизайнер.

Але найбільше запам’яталась своїм образом цьогорічна фаворитка букмекерів, ізраїльтянка Нетта Барзілай, яка з’явилася на хіднику в образі нареченої. Вона обрала білу весільну сукню з асиметричним подолом. У руках учасниця з Ізраїлю тримала кошик з сувенірами, які роздавала, ідучи хідником.

Євробачення-2018_7
eurovision.tv
Представниця з Ізраїлю

Також увагу до свого образу прикували учасниці з Македонії та Фінляндії. Так Саара Аальто з Фінляндії вразила сукнею з прозорим верхом та височенним розрізом, а представниця Македонії з’явилася на хіднику у короткій сукні кольору морської хвилі та з досить відвертим декольте.

Євробачення-2018_3
Reuters
Представниця Фінляндії

А от представники з Франції вирішили не демонструвати свої принади і вбралися у брючні костюми, які доповнили кросівками.

Нагадаємо, що учасник від України MELOVIN представить нашу країну у другому півфіналі "Євробачення-2018", який відбудеться 10 травня. Артист вийде на сцену під номером 18 і своїм виступом завершить другий півфінал музичної першості.

Залиште свій коментар

Вибір редакції