Вчать у школі: зірки показали архівні фото у День знань

ТСН.ua поспілкувався із знаменитостями про їхні дитячі роки.

Початок осені завжди ознаменовується у пам'яті кожного зі шкільними лінійками, першим дзвоником та поверненням до школи.

Сайт ТСН.ua поцікавився у вітчизняних зірок, якими були їхні перші вересня, проведені за процесом опановування непростих наук.

Катерина Осадча

Телеведуча з дитинства усвідомлювала необхідність гарно виглядати під час важливих подій.

Зірки в дитинстві школа _4
ТСН.ua
Катерина Осадча

"Мені запам'яталося, що часто на перше вересня в мої шкільні роки йшов дощ і це засмучувало, адже на святкову лінійку хотілося йти просто в формі, а не надягати не надто улюблений плащ. А взагалі початок вересня я завжди любила. Як правило, в цей день ніхто не вчився, ми зустрічалися з однокласниками, обмінювалися враженнями, розповідали один одному, хто де був і хто як відпочивав. А вже другого вересня починалося навчання і ось це вже не любив ніхто", - розповіла ведуча "Світського життя" та "Голос. Діти-3".

Тоня Матвієнко

Для співачки охайна зачіска на святі першого звоника була чи не найбільшим пріорітетом.

Матвієнко  в школі
ТСН.ua
Тоня Матвієнко

"Спогади про перше вересня викликають ностальгію. Для мене це завжди була подія. Літні канікули здавались дуже довгими і я сумувала за однокласниками. Хотілось їх побачити, поділитись враженнями. Перших три класи я носила шкільну форму. Для мами (Ніна Матвієнко) білі комірці були жахом. Вона і досі згадує, як їх прала, прасувала, пришивала. А коси мені заплітав тато (Петро Гончар). Для мене не припустимим були півники, змушувала переплітати, щоб була гладенька косичка. А ще школа мені запам'яталась першою вчителькою. Я її знала заздалегідь, і чекала з нетерпінням зустрічі чогось нового в моєму житті! Бо як нам казали батьки - це новий етап, пригода і нова родина в твоєму житті!"

Арсен Мірзоян

Майбутній артист, виявляється, у шкільні роки був відмінником.

Мірзоян в школі
ТСН.ua
Арсен Мірзоян

"Найяскравішим залишиться перше вересня 1985-го року. Мій перший клас. Я фактично марив школою, я хотів бути жовтеням і обіцяв вчитися тільки на "5". І в перший же день, в моєму чистому щоденнику червоною учительській пастою засяяла моя перша оцінка - "п'ять". Після уроків я побіг до свого колишнього дитячого садка показати моєї няні - Валентині Іванівні - свій щоденник".

MONATIK

Для наставника проекту "Голос.Діти-3" співака MONATIKа особливою підтримкою у важливий день була бабуся, Лідія Петрівна.

Зірки в дитинстві школа _3
ТСН.ua
MONATIK

"Свято першого вересня для мене завжди проходило з двояким почуттям. Смуток - від того, що закінчилося літо і радість, тому що знову бачиш своїх однокласників.

На всі перші вересня (лінійки) мене водила моя бабуся. Вона дружила з усіма моїми однокласниками, класними керівниками"

Артем Гагарін

Зірка "Чисто News" з дитинства був дуже дієвим та міг поєднати виконання кількох дій одночасно.

Артем Гагарін в школі
ТСН.ua
Артем Гагарін

"Є речі які запам'ятовуються на все життя. Перше кохання, перший поцілунок, перша вчителька та перше вересня. Так вийшло, що все це у мене збіглося саме в цей день, Першого вересня"

Репер Ярмак

Виконавець змалку вирізнявся серйозністю.

Зірки в дитинстві школа _2
ТСН.ua
Ярмак

"Мене мама вела за руку в перший клас, а на зустріч йшли мої старші друзі, я різко висмикнув руку зі словами "Ти що, хлопці побачать – засміють!". Ось таке ось відчуття авторитету в неповних сім років!"

Марія Бурмака

Співачка поділилася із нашим сайтом яскравим спогадом стосовно цього свята. І був він ознаменований типово дівчачою проблемою.

Бурмака в школі
ТСН.ua
Марія Бурмака

"Дуже добре пам'ятаю своє перше вересня. Мама вирішила сама зробити мені гарну зачіску, тобто підстригти (їй тоді було всього 28 років). Стрижка не сильно вдалась. Чубчик мама підрізала кілька разів, бо виходило не дуже рівно. Врешті, відрізати уже було нічого і мама сказала, що вийшла дуже модна французька зачіска. Тому я йшла до школи впевнена у своїй красі. Ну і з того часу для мене Перше вересня завжди не просто звичайний день. Навчання, а потім квіти в мами - вона була викладачем. Для мене Перше вересня - це і мамине свято. З хвилюванням, айстрами і французькою зачіскою".

Оля Полякова

В одному із інтерв'ю артистка згадувала, як імітувала свої походи до школи ще зовсім у юному віці.

Оля Полякова в школі
ТСН.ua
Оля Полякова

"Перше вересня завжди було для мене бентежливою подією. Я дуже хотіла в школу і почала грати в неї років з п'яти: одягала форму, брала величезну валізу замість портфеля (його в мене просто ще не було) і виходила з хвіртки до сусідських хлопців розповідати, що йду на навчання. Я перелазила через паркан, тягла цей чемодан по всій вулиці, а потім, через деякий час поверталася додому, демонструючи свій похід в школу. Одного разу, першого вересня, коли я вже по-справжньому йшла в школу, на вулиці була жахлива дощова погода. А я так тягнулася до знань, що побігла на перший дзвінок галопом. І за класикою жанру впала. Довелося повертатися додому і переодягатися. В результаті я запізнилася на лінійку. У мене було абсолютно зіпсовано настрій - єдині білі колготки, які доповнювали мій святковий образ, були брудні. Але, незважаючи на це, у мене залишилися дуже приємні спогади від першого уроку. А ось коли моя донька пішла в перший клас і дзвонила в дзвіночок – вона відчувала менше емоцій. Напевно, зараз для дітей перше вересня не така особлива подія, яка була свого часу для мене. Можливо, в мої шкільні роки просто не було інших розваг, крім школи".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: