Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірка каналу "1+1" поділилася своїми фітнес-секретами.

В розпал літа у липні світ побачив оновлений випуск глянцю "VIVA.Дієтика" із зіркою "Сніданку з 1+1" Валею Хамайко на обкладинці, яка нещодавно зізналася, що вагітна знову.

Багатодітна матуся, кондитер, мотиватор, телеведуча і модель з медичною освітою показала себе у бездоганній спортивній формі, - саме так зірка виглядає на початку своєї четвертої запланованої вагітності.

Велика щаслива родина подружжя Валі Хамайко і Андрія Оністрата та їхніх трьох дітей чекають на омріяне поповнення! Хто це буде – хлопчик або дівчинка – наразі невідомо.

Тим часом, енерджайзер Валя Хамайко у своєму цікавому стані і не думає відпочивати на дивані або на курорті, і не збирається в декрет взагалі - телеведуча продовжує вести активний спосіб життя, прокидатися о 5:30 ранку, займатися родиною і дітьми (без допомоги нянь!), фермою, вдосконалювати свій кондитерський талант та працювати в ранкових прямих ефірах на "1+1".

Особистий тренер телезірки Ксенія Литвинова розпланувала для своєї підопічної комплекс спеціальних вправ без статики, насамперед прибравши навантаження на прес та інтегруючи повільні заняття зі спортивними резинками для ніг, безпечним тренуванням для колін. У випадку Валі Ксенія ще й враховує проблему з варикозом.

"Головний мій рецепт – це не пролежувати всю вагітність. Треба постійно рухатися, займатися спортом, багато ходити пішки. Існують обмеження у вправах на всіх триместрах вагітності, особливо вони відчутні на першому та останньому. Рекомендується обмежити вправи з вагою, заборонені стрибки, біг, надмірні розтяжки, дуже різкі рухи. На другому триместрі добре влаштувати собі комфортне навантаження – танці, йога, стретчинг, пілатес, фітболи. Вправи з модними нині резинками  – ок. На третьому ідеальна дихальна гімнастика, плавання та легка розтяжка. Я займаюся мінімум три-п’ять разів на тиждень з тренером Ксенією, яка контролює мої досягнення і мій стан. Плюс на вихідних ходжу по дві тисячі кроків", - розповіла Хамайко.

У журналі Валя також розкаже про романтичні ранкові чаювання з коханим, про те, як залагоджує суперечки та сварки своїх трьох дітей, як самостійно робить чудовий сир.

Нагадаємо, зірка "1+1" Валентина Хамайко показала підрослих дітей у родинній фотосесії.

Вибір редакції