Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчитель Бейонсе розповів, як батьки знущалися над артисткою в дитинстві: Мати називала її гладкою

Девід Лі Брюєр продовжує ділитися приголомшливими подробицями з життя зірки.

Перший вчитель з вокалу поп-зірки Бейонсе Девід Лі Брюєр не припиняє приголомшувати фанів відвертими розповідями про життя знаменитості.

Брюєр написав книжку про виконавицю, у якій розповів, що у дитинстві маленькій Бейонсе було дуже нелегко. Вона зростала у доволі суворих умовах.

Так, мама знаменитості Тіна Ноулз воліючи, аби донька стала суперзіркою, пильно контролювала її вагу і для більшого ефекту називала її "гладкою", пише Radar Online.

"Вона (Тіна) була схиблена на вазі Бейонсе. Була самопризначеною харчовою поліцією", - розповідає Брюєр.

За словами вчителя співачки, він давав їй по чотири уроки на тиждень та певний час навіть мешкав у будинку батьків Бейонсе. Потайки він приносив дівчинці її улюблені "заборонені" ласощі – як от чізкейки та гамбургери.

"Дівчинкою Бейонсе була пухкенькою, але аж ніяк не товстою. Мати ж постійно коментувала, що Бейонсе їсть, наполягала, щоби та щовечора робила присідання, нагадуючи їй, що вона мусить іти на жертви, щоби стати співачкою-зіркою", - поділився вчитель Бейонсе.

Брюєр часто ставав свідком сварок батьків зірки. Ті не цуралися лаятися просто при дитині. А якось батько Бейонсе у пориві люті копнув ногою її улюбленого кота.

Зауважимо, що у травні 2016 року Девід Лі Брюєр поділився із журналістами деякими подробицями з особистого життя артистки. Тоді він заявив, що артистку зраджує чоловік Jay-Z, і вона знає про це. До слова, тему зради Бейонсе підіймала в своєму останньому альбомі Lemonade.

Залиште свій коментар

Вибір редакції