Вдова екс-учасника "Іванушки International" Яковлева показала останнє спільне фото із зіркою

Олександра Куцевол тужить за Олегом.

Після раптової смерті колишнього учасника гурту "Іванушки International" Олега Яковлева його вдова Олександра Куцевол привідкрила завісу таємниці над їхніми стосунками.

Пара жила у цивільному шлюбі протягом тривалого часу, втім спільними світлинами закохані активно не ділилися.

Трохи більше місяця минуло від дня смерті артиста, однак ще наприкінці липня Олександра вирішувала питання із його похованням.

Паралельно жінка не може повірити у втрату чоловіка та сумує за ним, публікуючи спільні архівні фото. Серед іншого, на її сторінці у Instagram є останній спільний знімок з Олегом.

Архівні фото Яковлева та Куцевол_1
instagram.com/sashakutsevol
Останнє фото Яковлева та Куцевол

"17-те травня, гастролі в Санкт-Петербурзі. Ми приїхали на саунд-чек і вийшли пообідати. Стояла несподівано хороша погода, і я запропонувала сфотографувати Олега на фоні Неви, а він наполіг на фото разом. Я ще опиралася: "Не хочу, не так одягнена, вітер, зачіска", а він практично "змусив". Олег, до речі, часто наполягав на наших із ним фотографіях для Instagram, а я не любила зайвий раз афішувати наше щастя. Так і з'явився цей знімок, який тоді я все ж вберегла. Ну, а ось сьогодні ділюся ним, адже втрачати мені вже нічого", - таким підписом супроводила Куцевол свою публікацію.

Архівні фото Яковлева та Куцевол_3
instagram.com/sashakutsevol
Нині покійні Олег Яковлев та Юлія Григор`єва-Апполонова

Також вдова співака показала архівний кадр, котрому вже 15 років. Зроблений він був також у Санкт-Петербурзі: саме у цьому місті молоді люди познайомилися та обмінялися телефонами.

Архівні фото Яковлева та Куцевол_4
instagram.com/sashakutsevol

Нагадаємо, Олег Яковлев помер від ускладнень після запалення легень.  Зірці було 47 років, а пішов із життя він у московській клініці.

Олегу стало гірше у ніч на середу, 28-го червня. Його одразу підключили до апарату штучної вентиляції легенів.

На жаль, лікарям не вдалося врятувати співака.

Залиште свій коментар