Спеціально для виступу "квартальців" у Південній Пальмірі на Морському вокзалі була побудована величезна сцена.

Студія "Квартал 95" у розпал літнього сезону вирушила до Одеси, де дала концерт на Морському вокзалі.

Наприкінці головної пристані Одеси, в місці, оточеному з трьох сторін морем, спеціально для "Вечірнього Кварталу" була побудована величезна сцена (ширина 21 метр, глибина - 16 метрів). На ній розміщувалися 13 великих світлодіодних екранів (загальна площа - 220 квадратних метрів), які замінили звичні декорації "Вечірнього Кварталу".

Картинка на сцені змінювалася під час виступу зірок і в окремих номерах "Кварталу", створюючи враження додаткової глибини і виходу зображення за межі сцени. Обличчям до міста був змонтований гігантський зал для глядачів, який амфітеатром піднімався на висоту 10 метрів. Він зміг вмістити 3000 мешканців і гостей Одеси.

Студія "Квартал 95" в Одесі_1
Прес-служба студії "Квартал 95"

За годину до початку концерту перед входом утворилася величезна черга, яка закінчувалася на самому початку Морського вокзалу. Почалося шоу традиційним спілкуванням з публікою вітальним словами на екранах. У самій програмі було багато жартів про Одесу, курортний сезон і проблеми сьогодення.

"Якщо до вашого міста ще приїжджають політики, це хороший знак, значить, у вас ще є чим поживитися!" - почав програму Зеленський, з'явившись на сцені у гідрокостюмі.

Студія "Квартал 95" в Одесі_3
Прес-служба студії "Квартал 95"

До слова, в залі був присутній мер Одеси Геннадій Труханов, правда, йому підколів дісталося набагато менше, ніж київському градоначальнику Віталію Кличку (його грав Євген Кошовий).

В одному з номерів у нього нібито вкрали речі на пляжі, і Ляшко (Володимир Зеленський) намагався йому допомогти їх знайти.

"Я як Робін Гуд, забираю речі у багатих і віддаю їх бідним", - виправдовувався "квартальський" Олег Валерійович. Згадували в жартах і про екс-мера Харкова - "Про арешт Михайла Добкіна давно ширилися чутки, але першим про них пронюхав його молодший брат".

Одеській публіці особливо сподобався (судячи з реакції залу) номер, де Зеленський пародіював Світлану Лободу, яка через заборони концертів в Україні пішла в підпілля. Тепер щоб потрапити на її концерт, глядачі повинні дотримуватися суворої конспірації. Окрім того, зірвав овації номер, присвячений ухваленню безвізового режиму - про першу українську сім'ю, що перетинає кордон за біометричними паспортами. "Те, що ви жирними руками тримали свій паспорт, ще не означає, що в ньому є ваші відбитки", - командував польський митник (Степан Казанін)

До слова, єдина акторка студії "Квартал 95" вразила глядачів стилем в образі Юлії Тимошенко - Олена ще більше схудла і виглядала у вузькій білій спідниці та блузі просто чудово.

Студія "Квартал 95" в Одесі_2
Прес-служба студії "Квартал 95"

Що стосується зіркових гостей, вони за традицією виконали свої найпопулярніші хіти, а також взяли участь в різних номерах. Джамала, наприклад, отримала різні подарунки з нагоди нещодавнього весілля, а Тіна Кароль з Євгеном Кошовим завдяки програмі з Instagram помінялися обличчями.

Вийшла на сцену і легендарна українська рок-група "Брати Гадюкіни". А ось зарубіжними зірками цього разу були британці з групи Hurts, які змусили танцювати всю залу.

Студія "Квартал 95" в Одесі_10
Прес-служба студії "Квартал 95"

Телевізійні версії "Вечірнього Кварталу" з'являться в ефірі каналу "1+1" уже восени.

Залиште свій коментар