Ведуча Беллуччі та "Золота пальмова гілка" з діамантами: у Каннах готуються до відкриття кінофестивалю

Сьогодні у Каннах відбудеться урочисте відкриття ювілейного, 70-го за рахунком, фестивалю.

У Каннах сьогодні відкривається ювілейний, 70-й кінофестиваль, йдеться у сюжеті "ТСН".

Церемонію відкриття вестиме відома італійська акторка Моніка Беллуччі, а журі очолюватиме іспанський режисер Педро Альмодовар.

Як повідомляє журналіст ТСН, до ювілею фестивалю навіть головний приз заходу – "Золоту пальмову гілку" прикрасили діамантами. Тепер золоту статуетку прикрашає понад сотня дорогоцінних камінців.

Претендують на головний приз 19 стрічок і серед них робота громадянина України, Сергія Лозниці.

Його новий фільм "Лагідна" поставлений за однойменним оповіданням Достоєвського, але дія відбувається у сучасних російських реаліях, біля російської в'язниці. Хоча стрічка знімалася у Литві, і одну з головних ролей зіграла російська акторка Лія Ахеджакова, яка 2014-го року різко засудила анексію Криму і відкрито виступила проти дій російської влади на півострові.

У конкурсній програмі кінофестивалю також представлений новий фільм Андрія Звягінцева "Нелюбов". Після "Левіафана", який викликав багато шуму і критики в Росії, режисер не зупиняється і продовжує досліджувати сучасну Росію. Новий ступінь проблем і бюрократії він розповідає через історію сім'ї, яка переживає складне розлучення.

У конкурсі також представлені стрічки таких метрів, як Франсуа Озон і Міхаель Ганеке.

ВідеоМоніка Белуччі проведе церемонію відкриття 70-го Канського кінофестивалю

Залиште свій коментар