Ведуча "Сніданку з 1+1" Марина Леончук розповіла, чому наважилась говорити про розлучення

Ведуча неофіційно розійшлася із чоловіком близько року тому.

Ведуча ранкової програми "Сніданок з 1+1" Марина Леончук наважилася розповісти про розлучення з чоловіком Дмитром.

Після 14 років спільного життя пара вирішила офіційно завершити стосунки, пише Viva.

За словами Марини, вони з чоловіком почали віддалятися одне від одного:

"Незважаючи на чоловікову підтримку, я лише тепер розумію, що в якусь мить зосередилась лише на собі, а йому також хотілося самореалізації, – розповідає ведуча. - Моя неуважність пригнічувала Діму. Його кар'єра протікала досить спокійно і стабільно, і, як мені здається, саме наші різні графіки почали віддаляти нас. Не тому що я працюю на телебаченні, а тому що в нього зовсім не виходить щось змінювати у своїй роботі".

Пара неофіційно розійшлася близько року тому, проте Марина не афішувала цієї події. Нині ж ведуча готова говорити про те, що життя після непростого етапу розлучення все-таки існує:

"Розлучення - це жорна, через які пройти дуже складно. Я зовсім не прибічниця розлучень. Навпаки, мої рідні й друзі знають мене як людину, котра категорично проти знищення сім'ї. Але тільки в тому випадку, коли вона є і її справді варто зберігати. Втім, так буває, що "спільним" життя можна назвати лише тому, що ви живете під одним дахом, і тоді розлучення звільняє тебе й твою половинку. Навіть діти зітхають з полегшенням, а життя після цього може стати більш спокійним, наповненим і повноцінним для всіх", - ділиться Марина Леончук.

Марина Леончук з сином_1

Під час відпустки в сонячній Туреччині Марину підтримував найдорожчий чоловік у її житті – син Гордій:

"Я дуже боялася саме цього літа, - розповідає ведуча. - Було багато переживань: особистих, і ситуацій з друзями, і з роботою. Мені здавалося, що я залишуся на самоті і весь мій душевний тягар ляже на плечі мого сина, адже діти дуже прив'язані до мам. Та це літо було одним з найкращих! Люди, які були випадковими в моєму житті, відійшли легко й швидко, натомість з'явились інші, які приймають мене і мого сина такими, як ми є. На морі Гордій мені сказав, що його мама найсмішніша і найвеселіша з-поміж усіх мам на пляжі. Це найкраще зізнання у любові, яке я чула у своєму житті!"

Марина Леончук з сином_3

Нагадаємо, що новий сезон "Сніданку з 1+1" стартує з понеділка, 15 серпня, о 6:45 на каналі "1+1".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: