Ведучі "Сніданку з 1+1" Гордєєв та Шовкопляс у прямому ефірі приміряли шуби з конопель

Дата публікації
Перегляди
5197
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ведучі "Сніданку з 1+1" Гордєєв та Шовкопляс у прямому ефірі приміряли шуби з конопель

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Зірки "1+1" відкрили щорічну найпрестижнішу премію у галузі моди Best Fashion Awards і нагородили екодизайнерку.

Ведучі ранкового шоу "Сніданок з 1+1" Єгор Гордєєв і Неля Шовкопляс у прямому ефірі  відкрили щорічну найпрестижнішу премію у галузі моди Best Fashion Awards.

Зірки каналу разом з засновницею Ukrainian Fashion Week і премії Best Fashion Awards Іриною Данилевською вручили нагороду у спеціальній економінації від гуманістичного руху UAnimals. Її отримала дизайнерка Оксана Дево, яка створює одяг, взуття і речі для дому із конопляної тканини і матеріалів.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Під час виробництва тканини з конопель витрачається на 95 відсотків менше води, ніж у процесі роботи з бавовною. Дуже важливо, аби в одязі та у вашому домі стало більше рослинного

розповіла екодизайнерка

Новина про перемогу для Оксани стала справжньою несподіванкою — ведучі "1+1" й Ірина Данилевська тримали інтригу до останнього. Дизайнерка ж була впевнена в тому, що її запросили у студію поговорити про свідоме споживання та екологію. Здивуванню Оксани не було меж, коли їй вручили статуетку та привітали з перемогою. 

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Телепара "Сніданку" Єгор і Неля просто в ефірі приміряли теплі шуби білого кольору з конопляного хутра від переможниці-дизайнерки й оцінили інноваційне рішення. Це натуральні легкі двосторонні шуби, що пропускають повітря, та водночас дуже теплі. Їхню здатність тримати тепло оцінили у Норвегії і Китаї. До того ж, конопляне хутро повністю біорозкладне, тож не шкодить природі.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

У зв’язку з карантинними обмеженнями, одинадцята модна премія стартувала під час ефіру ранкового шоу "Сніданок з 1+1", а продовжили церемонію у форматі онлайн в zoom.

Вже другий рік поспіль під час церемонії Best Fashion Awards 2020 вручили нагороду у спеціальній номінації Cruelty-free fashion від гуманістичного руху UAnimals, керівник якого Олександр Тодорчук.

Премія Best Fashion Awards і Cruelty-free fashion — не про світські заходи і гламури. Це про те, що життя триває. Люди придумують, створюють нове з "чогось", а не з "когось", і перемагають

зауважив Єгор Гордєєв

Засновниця Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська закликала глядачів бути більш етичними й екологічними та розумно споживати.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Fashion-індустрія, як і всі інші, постраждала через пандемію COVID-19. За нашими опитуваннями, приблизно від 40% до 50% дизайнерських брендів знизили свої прибутки. В цей складний час ми продовжуємо підтримувати українських дизайнерів. Минулого року завдяки ініціативі UAnimals у світі моди з’явилась ще одна спеціальна премія — Cruelty-free fashion — без жорстокості! Премія вручається дизайнерам, які не працюють з матеріалом тваринного походження. Віримо, що по закінченню всесвітньої пандемії, фешн-індустрія набере обертів, а поки що ми тримаємось

сказала засновниця UFW Ірина Данилевська.

Українські шуби з конопляного хутра вже мають своїх прихильників у всьому світі. Рослина коноплі — одна з найдавніших сільськогосподарських культур, що вирощується в Україні вже понад 100 років спеціальними установами, що займаються селекцією.

Наступна публікація