Стало відомо ім'я ведучого оновленого шоу "Танці з зірками"

Перелік учасників оголосять оригінальним способом.

Телеканал "1+1" розпочав грандіозний #танціззіркамиchallenge, в рамках якого стане відомо, які зірки візьмуть участь у легендарному проекті.

Вже сьогодні стало відомо, що беззмінним ведучим проекту залишиться Юрій Горбунов. Про це телеведучий повідомив на своїх сторінках у соціальних мережах, опублікувавши відео, яке і розпочало #танціззіркамиchallenge.

"Десять довгих років Україна чекала на повернення легендарних "Танців з зірками". І ось цей момент настав! Тепер всім цікаво, хто кине виклик танцювальному мистецтву. Отже, пані та панове, ми починаємо #танціззіркамиchallenge", - сказав Юрій Горбунов у відео.

Довгих 10 років Україна чекала на повернення легендарних "Танців з зірками!і "ось цей момент настав!! Я розпочинаю #танціззіркамиchalleng в рамках якого стане відомий зірковий склад учасників проекту!Отже,передаю челендж Наталі Могилевській @nataliya_mogilevskaya Наталочко, успіхів тобі! #танціззіркамиchallenge #поверненнялегенди #1plus1

Опубликовано Юрій Горбуновым 5 июля 2017 г.

Юрій Горбунов передав "челендж" Наталі Могилевській , але поки головною інтригою залишається - у якій ролі повернеться до проекту співачка, яка 10 років назад підкорила глядачів незабутніми танцями.

Протягом наступних декількох тижнів зірки передаватимуть одне одному #танціззіркамиchallenge, поки глядачам не стане відомий повний зірковий склад проекту. На відео знамениті артисти продемонструють перші танцювальні па та відкриють ім'я наступного учасника "Танців з зірками".

Юрій Горбунов_1
прес-служба каналу "1+1"

Юрій Горбунов прикрасив обкладинку журналу "Теленеделя" та в ексклюзивному інтерв'ю пригадав, як працював над легендарним проектом 10 років назад.

Юрій Горбунов_4
прес-служба каналу "1+1"

"Ще тоді я розумів, що це не просто справа телеканалу "1+1" або зірок, задіяних у проекті, - це справа всієї країни. Бувало, купуєш продукти на базарі, а тобі влаштовують допит: "Ну як Ви могли вигнати цю пару?". Або "Як Чапкіс міг таке сказати Руслані Писанці? Передайте йому, що народ не згоден", - розповів Юрій.

Зазначимо, що оновлені "Танці з зірками" вражатимуть глядачів сучасними танцями, неповторними костюмами та інноваційним павільйоном 360⁰.

Юрій Горбунов_3
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, перший сезон відомого танцювального проекту здобув високу прихильність телеглядачів та став одним із найбільш рейтингових розважальних шоу в історії українського телебачення. За правилами проекту, десять професійних танцюристів складають пари українським зіркам, які на очах у телеглядачів під час прямих ефірів повинні продемонструвати свої танцювальні здібності. Виконання десяти танцювальних композицій оцінюють телеглядачі та професійне журі.

Оновлений проект "Танці з зірками" телеглядачі "1+1" побачать вже у новому телесезоні.

Нагадаємо, "Танці з зірками" — міжнародний телевізійний проект, що був започаткований у Великій Британії у 2004 році на телеканалі ВВС під назвою "Strictly Come Dancing" і став популярним у багатьох країнах світу. 

Залиште свій коментар