Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ведучий "Голосу країни-7" Горбунов відвідав прем'єру мультфільму, у котрому озвучив головного героя

Стрічка вийде в український прокат 29-го грудня.

Зірковий ведучий проектів "Голос.Діти-3" та "Голос країни-7" Юрій Горбунов відвідав велику гала-прем'єру "Співай".

Це - новий мультфільм від студії Universal Pictures, який виходить в український прокат 29-го грудня.

Цього разу творці "Посіпак" вигадали сюжет про небачену пісенну битву талантів.

Горбунов на прем`єрі "Співай"_4
прес-служба каналу "1+1"

Головного героя мультика озвучив ведучий "Голосу.Діти-3" та "Голосу країни-7", актор Юрій Горбунов. Персонаж Юрія - коала Бастер, директор колись популярного театру – дуже хоче не допустити його закриття і прагне повернути закладу заслужену славу й визнання. Тож вирішує організувати у театрі велику пісенну битву талантів. Конкурсантами великого змагання стануть і вічно зайнята сімейними клопотами свиня Розіта та її партнер Гюнтер, любитель азартних ігор, зарозуміле біле мишеня Майк, дикобразиха Еш, яка вибрала для себе панк-рок, юна слониха Міна, яка страшенно боїться сцени, і горила Джонні.

Горбунов на прем`єрі "Співай"_3
прес-служба каналу "1+1"

"Незважаючи на те, що події розгортаються у тваринному світі, ви знайдете тут багато знайомого та схожого на наші пісенні битви на телебаченні – і процес відбору конкурсантів до шоу, і судді, і переживання героїв. Тут все як у людей. Обов'язково відвідайте кінотеатр – вам сподобається", -  коментує ведучий "Голосу.Діти-3" та "Голосу країни-7" Юрій Горбунов.

На прем'єру завітав також колега Юрія, ведучий "Сніданку з 1+1" Анатолій Анатоліч з доньками, а також учасники "Голосу.Діти-3" - Андрій Бойко, Поліна Загной та учасниці групи Smile.

Нагадаємо, разом з Юрієм Горбуновим ролі дублювали також тренер "Голосу.Діти-3" MONATIK, вокаліст O.Torvald Женя Галич і співачка Ання Добриднєва.

Залиште свій коментар

Вибір редакції