Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ведучий "Інспектор. Міста" Володимир Остапчук вдруге став батьком

У телеведучого народився син.

Ведучий "Інспектор. Міста" Володимир Остапчук, який з нетерпінням чекав на народження дитини, нарешті став батьком.

 19 березня о 10.00 за канадським часом дружина Володимира Остапчука Олена народила другу дитину.

Хлопчик вагою 4200 г з'явився на світ в одній з приватних клінік Торонто. Щасливий батько був присутній при пологах і сам перерізав пуповину. Як зізнався Володимир, він заплакав, побачивши свого маленького сина.

Ім'я для хлопчика подружжя обрало задовго до його народження.

"Ми обирали ім'я в інтернеті, передивились топ-100 найпопулярніших імен в різних країнах. Ми дивилися Україну, російськомовний інтернет, англомовний, навіть, здається, Штати та Ізраїль", - розповів ведучий, пише Viva.

Розглянувши понад 100 варіантів найпопулярніших імен в Україні, США, Ізраїлі та інших країнах, Володимир і Олена назвали сина Еван-Олександр.

Зауважимо, Володимир Остапчук та його дружина Олена вже виховують 4-річну дочку Емілію.

Нагадаємо, Володимир Остапчук є ведучим проекту "Інспектор. Міста" на "1+1", в якому він перевіряє українські міста за шістьма критеріями і дізнається, наскільки там комфортно жити простим українцям. Метою програми є поліпшення життя населення і підвищення рівня обслуговування в пологових будинках, супермаркетах, школах, дитячих садах та інших громадських закладах країни. Підкреслюючи переваги кожної з установ, даючи корисні поради і вказуючи на помилки в роботі, Володимир Остапчук стимулює працівників медицини, освіти, громадського харчування, транспорту і інших сфер до більш відповідального ставлення до своїх обов'язків і підвищенню якості послуг, що надаються простим українцям.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції