Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ведучий "Короля десертів" Остапчук поділився, як схуднув на 8 кг за час проекту

Зірка каналу "1+1" кинув собі виклик.

Ведучий "Короля десертів" Володимир Остапчук, який за час проекту схуднув на 8 кілограм, розповів, як йому вдалося це зробити, йдеться у "Світському житті".

Остапчук поділився, що кинув сам собі виклик. Ведучий вирішив, що він має добре виглядати, почав правильно харчуватися. Більше того, Володимир жодного разу не скуштував нічого солодкого на проекті "Король десертів".

"Якщо порахувати, за один день знімань кондитери робили десь 60 кг солодкого, однак я схуднув на 8 кг за місяць. У мене була спеціальна дієта. Я просто вирішив, що маю виглядати добре. Для мене це був виклик. У мене було спеціально прописане меню на 2200 калорій, у мене було п’ятиразове харчування і я, певно, єдина людина, яка жодного разу не доторкнулася ні до чого солодкого", - сказав ведучий.

Проте, додав Володимир, під час знімань "Короля десертів" було дещо, що йому дуже хотілося скуштувати.

"Мені дуже хотілося скуштувати французький торт, а інший торт – у вигляді дуже спокусливої зірки шоу-бізнесу, я не можу зараз сказати хто, але це така зваблива жінка, в повний зріст. Це було 65 кг суцільного крему і солодощів. Хотілося деякі частини тіла скуштувати – волосся і ноги", - зізнався Остапчук.

ВідеоЯк Володимир Остапчук – ведучий шоу "Король десертів" – схуд на 8 кілограмів

Ведучий шоу «Король десертів» – Володимир Остапчук – з’явився на показі в червоних штанах і розповів, як йому вдалося не набрати зайву вагу протягом зйомок «Короля десертів». Володимир сам вміє смачно готувати, і навіть для власної доньки робить панкейки.

Як Володимир Остапчук – ведучий шоу "Король десертів" – схуд на 8 кілограмів

Попри те, що ведучий сам не їсть солодкого, проте він вміє і любить готувати десерти.

"Я роблю суфле, вже навчився робити фондани. Наступний у мене еклер. Виявляється, це дуже важко зробити. І ось один із суддів нашого проекту, француз, він вчив мене три дні, як правильно вирахувати кількість крему. Я не думав, що це так складно", - сказав Володимир.

Нагадаємо, у червні Володимир Остапчук зізнався, що придбав квартиру у столиці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції