Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ведучий "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв обрав господарів для цуценяти лабрадора

Зірка каналу "1+1" особисто відвіз цуценя до нової сім’ї.

Двомісячне цуценя лабрадора на прізвисько Синька, а за паспортом – Сабіна, знайшло нових господарів.

Єгор Гордєєв, який шукав домівку для малечі свого чотирилапого улюбленця Джума, особисто відвіз її до нової сім’ї, з якою маленька красуня потоваришувала з перших хвилин.

Два тижні тому ведучий "Сніданку з 1+1" оголосив в ефірі, що подарує коштовного цуценя чистокровного лабрадора тому, кому воно буде найбільше потрібне.

За цей час Єгору надійшло понад три сотні чуттєвих та відвертих історій від глядачів з усіх куточків України та світу, які переконували, чому песик потрібен саме їм.

ВідеоЄгор Гордєєв подарував своє цуценя новій родині

Ведучий "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв після недоспаних ночей та переживань кому подарувати донечку свого песика Джу – все ж прийняв рішення. Два тижні тому ведучий разом зі своїм другом-лабрадором оголосили сюрприз на всю Україну - вони подарують цуценя Джу сім'ї, яка напише зворушливу та правдиву історію про те - чому саме з нею має жити цей песик.

Єгор Гордєєв подарував своє цуценя новій родині

Для Єгора було важливим не тільки почути сильну мотивацію, але і переконатися у відповідальному ставленні майбутніх господарів до тварини, аби  Синьці було комфортно у новій родині.

Він склав цілий перелік критеріїв, а із двадцяткою головних претендентів зв’язувався особисто, детально вивчаючи усі нюанси. Зрештою, порадившись із батьками, ветеринарами, кінологами, Єгор вирішив подарувати Сабіну сім’ї Олени Пасько з Києва. Жінка просила цуценя для свого сина – 13-річного Гліба. З дитинства у нього затримка психічного розвитку. Хлопець навчається у 6 класі. В нього труднощі з комунікацією: Гліб майже ні з ким не спілкується в ліцеї та у дворі. А найбільша його мрія – сестричка і собака.

Лабрадор Єгора Гордєєва_3
прес-служба каналу "1+1"
Цуценя Синька

"З сестричкою поки що не виходить, а собаку ви б могли йому подарувати", - писала у зверненні мама та зазначала, що Гліб невпевнений в собі, неговіркий  і дуже сором’язливий хлопчик.

Втім у першу мить зустрічі із новим чотирилапим другом хлопчик вже став поводитися активніше.

Для перегляду фото гортайте вправо

Тепер маленька Сабіна житиме у затишній просторій квартирі неподалік від лісу, а допомагати піклуватися про неї буде дядько хлопчика, який є ветеринаром за фахом та мешкає за сусідством.

Сім’я вже вирішила продовжити добру ініціативу Єгора, і коли Синька сама стане мамою, цуценят теж подарують тим, хто потребуватиме допомоги. А Єгор пообіцяв зі своєю мамою навідуватися в гості до доньки свого чотирилапого улюбленця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції