Ведучий "Євробачення-2017" Скічко розповів про майбутнє весілля: Це буде дуже камерно

Невдовзі Олександр поведе під вінець свою обраницю Єлизавету.

Ведучий "Євробачення-2017" Олександр Скічко, який освідчився власниці готелю Fairmont Єлизаветі Юрушевій, розпочав підготовку до весілля, йдеться у "Світському житті".

Поки пара розмірковує над тим, як саме відбудеться їхнє весілля, однак в одному вони впевнені напевно – це буде сімейне свято.

"Це буде дуже камерно, романтично, по-сімейному, максимум 40-50 осіб", - сказав Скічко.

І для Олександра і для Єлизавети це вже буде другий шлюб. Батько Скічка  - доволі сурова людина і був не в захваті від попередніх стосунків відомого сина. А от з Єлизаветою, каже Олександр, все інакше

"На щастя, наразі у мене стосунки з батьками просто ідеальні і коли вони побачили, наскільки ми кохаємо одне одного і наскільки це взаємно. Що можуть сказати батьки? Батькам головне, щоб їхня дитина була щасливою", - прокоментував ведучий.

До слова, пара вже запланувала весілля на вересень цього року і наразі активно готується до свята. Концепцією і сценарієм весілля займається особисто Олександр, який не раз був ведучим на таких святах. Олександр вже відправив запрошення на своє весілля колегам, які вели з ним "Євробачення-2017" Тимуру Мірошниченку та Володимиру Остапчуку.

ВідеоОлександр Скічко розповів, як робив коханій пропозицію у Дубаї

Залиште свій коментар