Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ведучий "Євробачення-2017" Скічко розповів про особливість сопілки, якою підкорив глядачів конкурсу

Виявляється, на цій самій сопілці Олександр вчився грати 20 років тому.

Ведучий "Євробачення-2017" Олександр Скічко розповів про сопілку, на якій заграв під час відкриття другого півфіналу конкурсу, йдеться у "Світському житті".

За словами Скічка, цей музичний інструмент є особливим для нього. Оскільки саме на цій сопілці 20 років тому маленький Сашко вчився грати.

"Коли продюсер мені сказав: "Давай ти зіграєш на сопілці", я почав її шукати, я не міг її довго знайти. І це була не просто придбана сопілка в магазині. Це була сопілка, на якій я вчився грати 20 років тому. Мені було тоді 6 років. У мами зберіглася ця сопілка. Це така сопілка, яка є історією для мене", - розповів Скічко.

Також ведучий зізнався, що колись навчився грати й на саксофоні. А довелося йому це зробити через глузування однокласників, які сміялися над Скічком, бо він грав на сопілці.

"Коли я приходив до школи і казав, що я граю на сопілці, то мене діти всі засміювали. Бо що таке сопілка? Тоді всі грали на гітарі. Після того я почав вчитися грати на саксофоні. Це вже було більш солідно, бо тоді ще Білл Клінтон грав", - згадав шкільні роки Скічко.

Нагадаємо, нещодавно ведучі "Євробачення" разом із колегою у спідньому постали у глянці для чоловіків.

ВідеоОлександр Скічко розповів, як робив коханій пропозицію у Дубаї

Залиште свій коментар

Вибір редакції