Ведучий "Євробачення-2017" Скічко розповів про своє "легендарне селфі" з Порошенком

Президент пообіцяв відправити світлину Олександру.

Ведучий "Євробачення-2017" Олександр Скічко розповів, як по завершенню пісенного змагання він разом з колегами та продюсерами конкурсу завітав в гості до президента Петра Порошенка, йдеться у "Світському житті".

За словами Скічка, після розмови і обговорення конкурсу, делегація захотіла зробити селфі з очільником країни. Порошенко залюбки погодився. Проте, стверджує Скічко, окрім тих селфі, якими ведучі ділилися у Мережі, є ще одне – "легендарне селфі".

Ведучий "Євробачення-2017" Скічко та Порошенко_1
Світське життя

"Оці селфі, які ми виставили, це не всі селфі. Є ще одне легендарне селфі, яке робив безпосередньо президент. Ми стали сфотографуватися, я кажу: "Петро Олексійовичу, а можна селфі з президентом?". Він каже: "Та нема питань. Хлопці давайте". Я кажу: "А що ж давайте? У нас нема телефонів. Все забрали". Він каже: "Принесіть їм телефони". Вони кажуть: "Та це далеко". Я кажу: "Петро Олексійовичу, може, на ваш тоді?". Він каже: "Давай. Нема питань". Я його запитую: "А як же нам фото отримати?". Він каже: "Та я вам перешлю", хлопці". І от чекаю. Може, колись дійсно прийде повідомлення від президента", - згадав історію Скічко.

Ведучий "Євробачення-2017" Скічко та Порошенко_3
Світське життя

Ведучий "Євробачення-2017" Скічко та Порошенко_2
Світське життя

Нагадаємо, що днями ведучі "Євробачення" разом із колегою у спідньому постали у глянці для чоловіків.

ВідеоОлександр Скічко розповів, як робив коханій пропозицію у Дубаї

Залиште свій коментар