Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Велелюбна Майлі Сайрус не хоче офіційного розлучення з Гемсвортом - джерело

Зірки не виключають можливості примирення у майбутньому.

Популярна співачка Майлі Сайрус та її чоловік Ліам Гемсворт, які не разом вже впродовж кількох місяців, не планують подавати на розлучення найближчим часом.

Про це повідомили численні інсайдери виданню People.

"У них зараз перерва в стосунках, тому що вона була їм потрібна. У них дійсно було багато розбіжностей. Вони обоє прийшли до думки, що поки їм краще проводити час порізно, але це не означає, що їхні стосунки закінчилися", - заявив інсайдер із близького оточення співачки.

Майлі Сайрус та Ліам Гемсворт
Associated Press

Відзначаючи, що пара вже перебувала у схожій ситуації і знайшла з неї вихід, щоб бути разом, інсайдер зазначив, що зірки повністю не виключають можливості примирення в майбутньому.

"Їм прекрасно вдовох, коли вони щасливі. Є абсолютна надія, що вони знову будуть разом", - передає слова інсайдера видання.

Нагадаємо, нещодавно представник Майлі Сайрус підтвердив, що вони з Ліамом Гемсвортом більше не разом, після чого одразу у Мережі з'явились кадри, на яких співачка цілує відому блогерку Кейтлін Картер під час відпочинку в Італії. А днями вона порушила мовчання, заявивши, що збирається дозволити життю йти своїм шляхом та досить алегоричнго натякнула, що розствання було неминучим. Також з офіційною заявою щодо розриву з Майлі виступив і Ліам

Залиште свій коментар

Вибір редакції