"Великі Вуйки. Вдома краще": Горбунов розповів про поцілунки з Мейхер та ревнощі Осадчої

"Великі Вуйки. Вдома краще": Горбунов розповів про поцілунки з Мейхер та ревнощі Осадчої

пресслужба каналу "1+1"

Прем'єра продовження комедійного серіалу відбудеться вже в понеділок.

30 листопада о 20:45 на "1+1" відбудеться прем'єра другого сезону вже улюбленого глядачами комедійного серіалу "Великі Вуйки", акторами якого стане ціла низка українських зірок.

Тіна Кароль, Лідія Таран, Влад Яма, Євген Кошовий, Юрій Ткач, Катерина Осадча та інші відомі українці виконають ролі у нових серіях про пригоди гуцулів.

Напередодні прем’єри виконавці головних ролей Юрій Горбунов та Надія Мейхер завітали у гості до студії "Сніданку з 1+1" та розповіли цікаві закулісні подробиці знімань другого сезону популярної комедії.

пресслужба каналу "1+1"

Моя героїня Галина, працівниця Укрзалізниці та мешканка столиці, переїжджає до свого коханого Івана у Великі Вуйки, де їй дуже подобається. Мені, до речі, теж сподобалось на знімальному майданчику Великих Вуйок, який розмістився у Пирогові – свіже повітря, сонце, простір. Це дуже надихнуло всю команду, тому у новому сезоні навіть будуть пікантні сцени з поцілунками Галини та Івана

розповіла Мейхер

Ексклюзивні подробиці нового сезону "Великі Вуйки" від Юрія Горбунова та Надії Мейхер

Ексклюзивні подробиці нового сезону "Великі Вуйки" від Юрія Горбунова та Надії Мейхер

А Юрій Горбунов розкрив секрет, як на такі сценарні ідеї відреагувала його дружина Катерина Осадча.

пресслужба каналу "1+1"

Було дуже смішно, коли один із авторів серіалу Микола Куцик озвучив при Катерині ідею поцілунку із Надією. Катя одразу запитала: "А ну покажи, де це в сценарії, я перевірю

зауважив Юрій

Надія Мейхер зазначила, що глядачі вже бачили поцілунки Івана та Галини у першому сезоні Великих Вуйок, але, як запевнили актори, у нових серіях буде все набагато гарячіше.

Всі звикли бачити пікантні сцені на сіновалі, а у майстерні Івана є гора стружки. У стружці ще такого не було!

заінтригувала Надія
пресслужба каналу "1+1"

Окрім того, фіналістка "Танців з зірками" Надія Мейхер розповіла про свої відчуття напередодні вирішальної танцювальної битви, яка відбудеться цієї неділі о 21:00 на "1+1":

Десь на десятому ефірі я відчула нестачу сил. А зараз у мене відкрилось друге дихання, і я відчуваю, що зможу ще 14 ефірів відтанцювати

зазначила зірка

Нагадаємо, у новому сезоні україномовної комедії село Великі Вуйки буде перетворюватись на європейський курорт, адже після прокладання дороги приватний інвестор збудував там готель. Окрім цього, на героїв серіалу чекає чимало романтичних історій, за якими буде цікаво спостерігати глядачам. Так, неочікувано будуть розвиватися стосунки Ірки та Штефка, які мають непрості характери. Та особливо глядачам доведеться похвилюватися через майбутнє Івана та його обраниці Галини, роль якої виконує Надія Мейхер. Вони будують свою родину вже у Великих Вуйках, а столичній жінці Галині до простих сільських умов треба ще призвичаїтися.

пресслужба каналу "1+1"

Серіал "Великі Вуйки. Вдома краще" стане продовженням осінньої комедійної лінійки серіалів "1+1", до якої також увійшов проект "СидОренки-СидорЕнки", та новий серіал "Рідня", в якому одну з ролей виконує український продюсер, артист на шоумен ПТП (Потап). Прем’єра комедії "Рідня"  відбудеться незабаром. 

Не пропустіть прем`єру комедійного серіалу "Великі Вуйки. Вдома краще" - 30 листопада о 20:45 на "1+1".