Венеційський фестиваль 2019: перелік українських кінострічок, які боротимуться за статуетку

Венеційський фестиваль 2019: перелік українських кінострічок, які боротимуться за статуетку

Фото: Associated Press

Опубліковано список українських фільмів, які візьмуть участь в основній програмі.

Від сьогодні, 29 серпня, стартував популярний Венеційський кінофестиваль 2019, який проходить на італійському острові Лідо та триватиме до 7 вересня включно.

За головний приз у вигляді статуетки "Золотого лева" боротимуться не тільки відомі кінострічки за участю голлівудських акторів, а й українські фільми, які не гірше закордонних кінокартин.

Під час оголошення офіційної програми Венеційського кінофестивалю 2019 стало відомо, які ж українські стрічки візьмуть участь у фестивалі та боротимуться за статуетку.

Так, у програму увійшли одразу три українські фільми: "Атлантида" Валентина Васяновича, "Пофарбоване пташеня" Вацлава Маргоуля (співвиробництво України, Словаччини та Чехії) та "Статис" ("Парфенон") Мантаса Кведаравічюса (співвиробництво України, Литви й Франції).

Також за головний приз кінофестивалю побореться фільм українського режисера Сергія Лозниці під назвою "Торжество похорону", але країною походження стрічки вказана Німеччина.

Нагадаємо, у минулому році представити фільм "Зірка народилася" на Венеційському кінофестивалі приїхали Бредлі Купер та Леді Гага, які ніжно трималися за руки під час фотоколу.

Наступна публікація