Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
VERA KEKELIA і DUDA навчили помічати прекрасне навколо себе у чуттєвому кліпі

Подружжя представило довгоочікуване спільне відео на пісню "Тобі".

Зіркове українське подружжя виконавців Віри Кекелії та Романа Дуди, які на річницю весілля презентували першу спільну пісню "Тобі", наразі представили чуттєвий кліп до ліричної композиції.

У кліпі Віра і Роман Дуда зіграли пару, яка, перебуваючи в одному будинку, не бачить один одного. Герої заглиблюються у свій внутрішній світ, поки випадковий дотик не змінює їхнє життя, даючи шанс на щастя.

Віра кекелія та Роман Дуда_3

"Через історію в кліпі ми хотіли донести ідею того, що часто люди живуть, не помічаючи інших. Переживаючи свої невдачі, сумніви, концентруючись лише на собі, ми часто втрачаємо можливість стати щасливішими, зустріти "свою" людину і змінити власне життя. А потрібно лише відкритися світові і навчитися помічати прекрасне навколо себе", - говорить співачка. 

Віра кекелія та Роман Дуда_5

Знімання кліпу відбувалися в мальовничих українських Карпатах серед гір і барвистого осіннього лісу.

DUDA зізнався, що знімальній групі довелося долати складні погодні умови і сильний холод.

Віра кекелія та Роман Дуда_6

"Пейзажі високо в горах були просто приголомшливими. Такого раніше я не бачив ніколи. Але тумани, ожеледиця вранці і холод ускладнювали знімання. Найскладнішими були сцени у воді. При температурі повітря 2-5 градусів ми знімали в крижаному гірському водоспаді. Потрібно було перебувати там до 20 хвилин. Чесно, зуб на зуб не потрапляв, і навіть гідрокостюм не допомагав", - зауважив Роман.

Режисером-постановником кліпу виступила Леся Подолянко, оператор - Євген Усанов. Автором тексту і музики композиції є DUDA.

Віра кекелія та Роман Дуда_2

Виконавці також розповіли про долю золотої рибки, яку також видно у кліпі. 

"Рибка, яку Віра годує в кліпі, жива і здорова. Ми дуже переживали за неї через холод, але вона цілою і неушкодженою повернулася до зоомагазину", - каже DUDA.

Віра кекелія та Роман Дуда_4

Нагадаємо, що стосунки між Вірою Кекелією та Романом Дудою зародилися під час проекту "Голос країни-8", на якому закохані і познайомилися. Рік тому пара одружилася

Залиште свій коментар

Вибір редакції