Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ви всі такі недолугі": молода кохана Віктора Павліка різко відповіла хейтерам

Катерина обурена кількістю негативу, що ллється у їхній зі співаком бік.

Молода обраниця Віктора Павліка Катерина, яка пообіцяла співакові бути з ним "до старості", не втрималася і відповіла хейтерам у Мережі.

Не так давно закохані прикрасили обкладинку одного з українських глянців, після чого кількість негативу у бік дівчини та її знаменитого обранця збільшилася вдвоє. Катерина не втрималася і у Instagram сказала диванним критикам все, що про них думає.

Віктор Павлік з молодою коханою_1
instagram.com/repyahovakate

"Ви всі такі недолугі і нещасні з боку. Ви напевно ніколи не кохали. Немає у кохання віку, немає статусів, немає жодних умовностей. Я мрію повернути той час, коли не було всіх цих злих язиків!" – написала дівчина.

Окрім того вона наголосила, що разом з Віктором Павліком вона не через гроші, або славу. Просто, зауважила Катерина, між ними справжнє кохання, що важко зрозуміти іншим.

"Неможливо бути з людиною 4 роки і не кохати її, ну, принаймні з Віктором Франковичу це точно! Близькі знають, наскільки він специфічна людина. І не варто вважати Вітора Франковича ідіотом, який раптом змінив своє життя на 180 градусів заради дівчинки, яка з ним заради обкладинки або грошей. А взагалі не судіть і не оцінюйте незнаючи нічого", - попросила Катерина.

Нагадаємо, що днями молода кохана Віктора Павліка прокоментувала чутки про весілля зі співаком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції