Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Віагрянка" Кожевнікова про нову солістку: Для мене було важливо, щоб вона гарно співала

Артистка розповіла, як гурт сприйняв новеньку.

Одна з солісток гурту "ВІА Гра" Анастасія Кожевнікова розповіла, як вони з Ерікою Герцег сприйняли нову учасницю Ольгу Меганську, йдеться у "Світському житті".

Як відомо, нова учасниця мешкає у Санкт-Петербурзі, у той час як Настя та Еріка – у Києві. Кожевнікова розповіла, як вони репетирують.

"У нас з Ерікою все напрацьовано вже, більше репетирує Оля, зустрічаємося ми на концертах. Це достатньо складно. Тому що з колишнім нашим складом, з Мішею, ми всі мешкали в Києві і все було мобільно. Було легше. Зараз якось так", - прокоментувала виконавиця.

ВідеоЗаміна у "Віа Грі": як українські солістки гурту сприйняли "новеньку" росіянку

Солістка "Віа Гри" Анастасія Кожевнікова прийшла на забіг із своєю собакою. Нещодавно Міша Романова вийшла зі складу гурту, а Анастасія Кожевнікова прокоментувала, як ставиться до нової учасниці Олі. Дівчина живе у Росії, що ускладнює репетиції. 

Заміна у "Віа Грі": як українські солістки гурту сприйняли "новеньку" росіянку

За словами Анастасії, вони з Ерікою добре сприйняли Ольгу. А Кожевніковій особливо сподобалося те, що нова учасниця добре співає.

"Я не буду лукавити, все одно ми дуже звикли одне до одного з тією трійкою, з якою ми були. Але Оля дуже хороша людина, вона чудово співає. Для мене було дуже важливо, щоб солістка, щоб її взяли не просто заради краси", - сказала Настя.

Щодо того, чи залишить й сама Анастасія "ВІА Гру" після того, як вийде за декілька місяців заміж, вона заінтригувала, що розповість про це на весіллі.

Нагадаємо, що Міша Романова покинула "ВІА Гру" у березні цього року. Причиною виходу виконавиці з тріо став "вихід у декрет".

Залиште свій коментар

Вибір редакції