Вибачте мені, мої земляки: Корольова відреагувала на заборону в'їзду в Україну

Вибачте мені, мої земляки: Корольова відреагувала на заборону в'їзду в Україну

Фото: vk.com/club5403456

Артистка прокоментувала рішення СБУ.

Співачка Наталя Корольова, якій заборонили в'їжджати в Україну, попросила вибачення у фанів за те, що її концерт у Києві не відбудеться.

На своїй сторінці в мікроблозі вона розмістила фотографію документа, в якому вказується, що "громадянці Російської Федерації Н. Поривай" заборонено в'їзд в Україну строком на п'ять років".

"Сьогодні стався кричущий прецедент! В Україні депутати Верховної ради відібрали у свого народу право вибору. 14 грудня в Палаці "Україна" повинен був відбутися мій концерт "Магия Л", всі квитки були розкуплені без реклами і афіш, я хотіла оголосити додатковий концерт, і тут все почалося з формулюванням: "заборонити в'їзд громадянці РФ Поривай Н., як людині своєю творчістю представляє загрозу для Української держави". Я за 25 років творчої діяльності багато небилиць і брехні читала на свою адресу, але щоб пісні "Маленькая страна", "Киевский мальчишка", "Ласточка", "Твой мир" представляли загрозу?", - цікавиться у підписників зірка.

Королева прокоментувала заборону в'їзду в Україну / Фото: instagram.com/natellanatella

При цьому Наталія наголосила, що столиця України для неї – рідне місто.

"Київ для мене не просто рідне місто, Київ - це моя душа! А найголовніше і важливе Київ – це люди: добрі, гостинні, мудрі. Вибачте мені, мої земляки! Я хотіла приїхати з концертом для Вас! З добром і миром у цей непростий час для України. Вибачте за те, що ви чекали нашої зустрічі, а я виявилася безсила перед продажними брехливими і боягузливими людьми, які за моєю спиною підло і гидко засудили, засудили, і розлучили нас з вами на довгих 5 років!", - закінчила свою заяву Корольова.

Нагадаємо, в травні Наталя Корольова висловила бажання виступити на "Євробаченні" в Україні.

Повʼязані теми:

Наступна публікація