"Вибігала зі студії зі сльозами": Міша Романова зізналась, чому іноді боїться Барських

"Вибігала зі студії зі сльозами": Міша Романова зізналась, чому іноді боїться Барських

instagram.com/misharomanova

Співачка поділилася подробицями співпраці з артистом.

Ексучасниця гурту "ВІА Гра", яка не так давно розпочала сольну кар'єруМіша Романова зізналась, як співпрацює зі своїм найкращим другом дитинства Максом Барських.

У програмі "Життя відомих людей", співачка пригадала, як після школи з рідного Херсона поїхала до столиці у компанії друга із паралельного класу – Макса Барських, який тоді ще був Миколою Бортником, з яким згодом мала романтичні стосунки.

Він був, до речі, дуже сором'язливий і скромний хлопець. Ну, а потім якось так вийшло, що ми зблизилися. Він мене проводжав на автобус, на маршрутку. І ми стали дуже близькими друзями

розповіла Міша

Вже у Києві вони вступили до академії циркового мистецтва і тривалий час разом винаймали квартиру.

Звісно у нас були романтичні стосунки! В свій час це було. Колись було кохання, потім пристрасть. Далі це була міцна дружба, зараз це вже більше робочі стосунки.

прокоментувала зірка

Адже після того, як Міша стала мамою та пішла з "ВІА Гри", саме Барських порадив їй перефарбуватися у білявку, а ще — став її продюсером.

instagram.com/misharomanova

За словами виконавиці про співпрацю з нею Макс говорив ще тоді, коли вона співала в гурті.

Навіть ті пісні, які він пропонував іншим артистам, вони були записані мною. І він завжди говорив - ось попрацюєш ще трохи в групі, і я тебе заберу.

поділилася артистка

Наразі усі пісні для Міші теж пише Макс. Однак, вона зізнається, що й подумати не могла, що найкращий друг виявиться досить жорстоким та дуже вимогливим у роботі.

Бувають моменти, коли я дивлюся на Макса і думаю - який же ти деспот.  І я іноді його боюся. Скажу чесно, що найбільша відповідальність - це запис пісень Макса. Він чітко знає, як повинна звучати пісня. Тому іноді у нас виникають якісь непорозуміння. І пару раз я навіть вибігала зі студії зі сльозами. І таке теж було.

зізналася Романова

Зараз Міша активно працює над сольною кар’єрою. Бо сама себе забезпечує, самостійно займається вихованням дворічного сина. І розраховує тільки на свої сили.

Нагадаємо, не так давно Макс Барських та Міша Романова породичалися. Артист став хрещеним батьком сина співачки Мартіна.