Вибулий із "Танців з зірками" Олександр Скічко: Зараз мені час будувати родину

Ведучий розповів, що планує робити найближчим часом.

Український ведучий Олександр Скічко, який першим вибув з проекту "Танці з зірками", прокоментував свою участь у шоу.

На сторінці у Facebook Скічко подякував своїй партнерці, танцівниці Анні Паламарчук, яка навчала його протягом кількох тижнів танцювати. Каналу "1+1" – за можливість проявити свої танцювальні здібності.

Також Олександр розповів, що найближчим часом збирається сконцентрувати усю свою увагу на родині.

"Дякую велике всім, хто мене підтримував, дякую Анні Паламарчук за те, що вкладала в мене всі сили! Дякую каналу "1+1" за можливість спробувати для себе щось нове. Я танцював у задоволення! Дякуємо! А зараз, мені час, час будувати сім'ю!" - написав Скічко і супроводив пост хештегами #семьяПревышеВсего #weddingTime #будущее.

Спасибо большое всем, кто меня поддерживал, спасибо @ganna_palamarchuk за то, что вкладывала в меня все силы! Спасибо ка...

Опубликовано Александром Скичко Official 3 сентября 2017 г.

Також Олександр повідомив, що він та його наречена Єлизавета Юрушева зіграють весілля у Грузії.

Нагадаємо, що під час другого прямого ефіру "Танців з зірками" найменшу кількість балів від суддів проекту та глядачів телеканалу "1+1" отримали пари Олександра Скічка та Анни Паламарчук і Наталі Холоденко та Віталія Загоруйка потрапивши до зони ризику. Долю пар вирішили судді проекту: MONATIK віддав перевагу Олександру, а Влад Яма та Катерина Кухар - Наталі. Таким чином, проект залишив Олександр Скічко.

Залиште свій коментар