Віце-міс Україна розкрила секрет свого демаршу на конкурсі купальників

Дівчина вирішила не оголюватися, на відміну від решти фіналісток.

Друга віце-міс Україна Емілія Шах запам'яталася глядачам і журі конкурсу краси своєю поведінкою під час конкурсу купальників. Дівчина була єдиною з 24 фіналісток, котра не скинула халат, і тим самим порушила правила заходу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Емілія – харків'янка, етнічна афганка, має дві вищі освіти, майстер спорту з гімнастики. Відправити заявку на конкурс краси її вмовили мама та подружки. Сама ж вона і досі згадує школу, де була об'єктом цькування. "Я близько до серця брала висловлювання з приводу моєї худорлявості, моєї зовнішності", - зізнається вона. Побороти комплекси не допомогала навіть постійна увага чоловіків – їх Емілія не помічала, а подружкам не вірила.

ВідеоДруга віце-міс Україна відмовилася виходити на сцену в купальнику

Попри афганське коріння, Емілію виховували по-українськи – довіряли, але на нічні дискотеки не пускали. На історичній батьківщині вона була всього раз – у віці 9 років. "Шкода, що не зовсім у свідомому віці", - зізнається вона. Попри це, вона знає молитви мовою свого батька та шанує традиції його народу. Однак в Україні вільно відпочиває на пляжах у купальнику, однак свідомо не стала оголюватися на сцені. Спершу це сприйняли, як випадковість, однак через кілька днів після фіналу Емілія зізналася, що так і було задумано. "У мене був червоний ліхтар перед очима – і все. Це в крові, це повага до культури, повага до батька", - пояснила конкурсантка.

Фотогалерея Виступи Кароль та Полякової і звабливе дефіле у бікіні: як обирали нову "Міс Україна Всесвіт" (18 фото)

Тато зізнається, що спершу також не зрозумів, що сталося. "Спочатку ні, потім уже зрозумів. Завжди пишаюся нею. Добре вийшло", - прокоментував він учинок доньки, яка посіла третє місце та отримала корону другої віце-міс України. Її титул не передбачає подальшої участі на світових конкурсах, але вона цього і не прагне – цьогоріч закінчує магістратуру і мріє стати сценаристом.

Раніше найвродливіша дівчина України розповіла про свою історію потрапляння на конкурс краси. Заповнити анкету її змусив приятель, а потім конкурсантка сходила на співбесіди, зацікавилася майстер-класами, лишилася – і перемогла. Це стало несподіванкою не тільки для неї, але й родини.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Залиште свій коментар