Віце-прем'єр-міністр України заявив, що організаторам "Євробачення" варто вибачитися перед ONUKA

Павло Розенко прокоментував переривання трансляції на моменті виступу гурту.

Під час фіналу "Євробачення-2017" зі своїм яскравим виступом із НАОНІ на сцені МВЦ постав український гурт ONUKA.

Втім, насолодитися цим шоу глядачі UA:Перший не змогли: у цей час трансляція була перервана рекламою.

За це канал вже оприлюднив свої пояснення, зазначивши, що вони мають зобов'язання перед рекламодавцями. Втім, на думку віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка організатори мають вибачитися перед музикантами.

При цьому урядовець наголосив, у розмові із журналістами що конкурс у Києві пройшов на надвисокому рівні, повідомляє кореспондент ТСН.

"Я вважаю, що було б доцільно від української частини оргкомітету "Євробачення" вибачитися перед ONUKA, за те, що мільйони українців, які чекали їх виступ, так його і не побачили в ефірі Першого національного", - сказав Розенко.

ONUKA
facebook.com/onuka.official
ONUKA

Він вже бачив пояснення UA:Перший, які не вразили його. На думку Розенка, можна було б віднайти технічні можливості і для виконання зобовязань перед спонсорами, і для того "аби українці побачили шедевральний виступ".

Не оминув віце-прем'єр увагою і оголення сідниць Седюка та підкреслив, що вибачитися треба і перед Джамалою. Втім, відповідальність за цей випадок Розенко приписав охоронцям.

До слова, сьогодні, 15-го травня, відбувся суд над пранкером Седюком, в результаті котрого скандалісту обрали запобіжний захід.

"Я думаю, в контракті з приватною фірмою мали б бути відповідні санкції за невиконання своїх обов'язків", - наголосив Розенко.

Нагадаємо, в контексті виступу ONUKA у соцмережах пишуть, що пісенний конкурс без перерв на рекламу можна було подивитися в багатьох інших країнах. Окрім того, фінал шоу без реклами можна було подивитися на сайті телеканалу та його сторінках у соціальних мережах – додають у заяві від каналу.

Залиште свій коментар