Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від кохання до ненависті: історія стосунків Слави з "НеАнгелів" з чоловіком Едгаром

Подружнє життя знаменитостей не минуло без гучних скандалів.

Днями стало відомо про те, що учасниця гурту "НеАнгели" Слава розлучається зі своїм чоловіком, відомим пластичним хірургом Едгаром Камінським.

Протягом 5 років подружнього життя зіркова пара неодноразово потрапляла у гучні скандали на фоні особистих проблем, однак до офіційного розлучення так справа і не доходила.

Напередодні розлучення Едгара та Слави Камінських, яке повинно відбутися 12 червня, ТСН.ua згадав, якою була історія кохання зіркової пари протягом 5 років.

Знайомство Слави та Едгара

Історія стосунків співачки з пластичним хірургом бере початок ще напередодні новорічних свят 2014 року. Як неодноразово розповідала пара, саме під Новий рік Едгару потрібно було вийти на роботу у свій вихідний, а Славі довелося їхати в клініку майбутнього чоловіка за компанію з подругою. Саме співачка стала ініціатором знайомства та попросила у нього номер телефону.

Перші дні знайомства Едгар без ентузіазму спілкувався зі Славою і не запрошував її на побачення. У результаті артистка запитала його, чи не гей він випадково. Саме після такого повідомлення пластичний хірург наважився запросити виконавицю на перше побачення.

Слава і Едгар Камінські_5
instagram.com/babaslavka

Перше побачення та несподіване весілля

Стосунки Слави та Едгара швидко розвивалися і вже за три місяці пара заявила про заручини. Це сталося 8 березня 2014 року під час відпочинку в Італії. А вже 16 липня зіркова пара офіційно стала чоловіком і дружиною.

Слава і Едгар Камінські_3
instagram.com/babaslavka

Діти Слави та Едгара

12 грудня того ж року у подружжя народився первісток - син Леонард. Пізніше, 6 грудня 2015 року, в родині знову відбулося поповнення - на світ з'явилася донька Лаура. Друга вагітність співачки була проблемною, а лікарі навіть наполягали зробити аборт.

Слава і Едгар Камінські_4
instagram.com/babaslavka

Перші скандали в особистому житті Слави та Едгара

Слава неодноразово зізнавалася, що у шлюбі у пари завжди траплялися конфлікти. Зірка вважала, що непорозуміння виникали внаслідок того, що вони виросли в різних сім'ях і їхні погляди на життя відрізняються.

Слава і Едгар Камінські_6
instagram.com/babaslavka

"Криза буває 3, 5, 7 і, здається, 12 років. Ось, кажуть, це якось на гормональному рівні навіть відбувається. Ну ми ж виросли в різних сім'ях. У нас різні характери, Едгар спокійний, я більш запальна. Те, що для мене норма, для нього не норма. Те, що для мене ненормально абсолютно, він сприймає це нормально. У кожній родині, мені здається, в якій є нулик, ще плюс в спільному житті, у всіх були якісь такі ситуації", - розповідала в інтерв’ю співачка.

2017 року у Мережі з’явилася інформація про те, що Едгар вперше подав документи на розлучення. Але тоді парі вдалося подолати кризу у стосунках. Як розповідали Едгар та Слава, головною причиною такого конфлікту стали амбіції Камінської щодо сольної кар'єри й кардинально різні характери закоханих.

Відео"НеАнгел" Слава пояснила, чому почала натякати на розлучення з чоловіком-пластичним хірургом

Що стало причиною вдруге подати документ на розлучення, Слава та Едгар не повідомляють. Можливо, пара зможе налагодити свої стосунки і 12 червня тільки потішить шанувальників гарними новинами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції